19:26
17/1/2010

Kierunkowskaz to cykl postów wskazujący ciekawe sprawy, które niestety są za krótkie, żeby poświęcić im osobny wpis. Kierunkowskaz miga dwa razy w tygodniu; w niedzielę i środę.

  • Boty MSN DDoS-ują serwery: link
  • Kolejny algorytm zabezpieczający sieci GSM złamany: link
  • O modelowaniu bezpieczeństwa, czyli warto mierzyć siły na zamiary link
  • Jeśli ukradłeś telefon, to lepiej nie rób nim zdjęć… link
  • Rok 2010 rokiem sandboxingu. Mamy nowy buzzword? link

Przeczytaj także:


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. To może lepiej stworzyć rubryczkę na pasku po lewej i tam wyświetlać 10 ostatnio wprowadzonych – najciekawszy linków? ;>

  2. No właśnie, apropos trzeciego, półżartem, Niebezpiecznik modeluje kradzieże haseł do serwisów społecznościowych, które są sprawą wtórną w obliczu niezbudowania tarczy antyrakietowej chroniącej nas przed Iranem. ;)))

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: