19:26
17/1/2010

Kierunkowskaz to cykl postów wskazujący ciekawe sprawy, które niestety są za krótkie, żeby poświęcić im osobny wpis. Kierunkowskaz miga dwa razy w tygodniu; w niedzielę i środę.

  • Boty MSN DDoS-ują serwery: link
  • Kolejny algorytm zabezpieczający sieci GSM złamany: link
  • O modelowaniu bezpieczeństwa, czyli warto mierzyć siły na zamiary link
  • Jeśli ukradłeś telefon, to lepiej nie rób nim zdjęć… link
  • Rok 2010 rokiem sandboxingu. Mamy nowy buzzword? link

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. To może lepiej stworzyć rubryczkę na pasku po lewej i tam wyświetlać 10 ostatnio wprowadzonych – najciekawszy linków? ;>

  2. No właśnie, apropos trzeciego, półżartem, Niebezpiecznik modeluje kradzieże haseł do serwisów społecznościowych, które są sprawą wtórną w obliczu niezbudowania tarczy antyrakietowej chroniącej nas przed Iranem. ;)))

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: