13:44
13/4/2015

* KNF znów ostrzega banki przed atakami

Na stronach KNF pojawił się komunikat, stworzony na podstawie notatki ABW, ostrzegający banki przed atakami na infrastrukturę teleinformatyczną. Większość komunikatu sugeruje ataki DDoS i najprawdopodobniej jest to odpowiedź na zapowiadane na 26 kwietnia “anonimowe” protesty.

PS. Co ciekawe, brzmienie — słowo w słowo — takie samo jak kilka miesięcy temu. Oby historia się nie powtórzyła, bo po poprzedniej publikacji KNF, ich strona, a nie banków, przestała działać ;-)

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. te ‘anonimowe’ protesty to maj byc 26, nie 16 kwietnia.

  i swoja droga dosc dziwna grupa. anty-ukrainscy (uwazaja, ze nie ma Rosyjskich wojsk na Ukrainie, i ze to rzad Ukrainy zaczal cala wojne), uwazaja, ze swiatem rzadza Zydzi i ze Putin ich wybawi, uwazaja, ze Kosciol nie powinien sie mieszac do polityki, a politycy musza byc bezwyznaniowi… o.0

  • ciekawe kto za tym stoi?

  • Jak to kto?
   Illuminaci ;)

 2. nie ma czegoś takiego jak polskie banki. wprawdzie jest kilka, ale to raczej mały procent w porównaniu do reszty.

  • sa SKOKi. polskie. co prawda i tak w koncu pieniadze laduja na zagranicznych kontach, ale…

  • SKOKi to nie banki…..

 3. […] choć zapowiadali dziś manifestację na 18 tys. osób i choć przed ich działaniami ostrzegały polskie służby, to nic znaczącego się dziś nie wydarzyło. Jedyne emocje wzbudziło pojawienie się w sieci […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: