13:44
13/4/2015

* KNF znów ostrzega banki przed atakami

Na stronach KNF pojawił się komunikat, stworzony na podstawie notatki ABW, ostrzegający banki przed atakami na infrastrukturę teleinformatyczną. Większość komunikatu sugeruje ataki DDoS i najprawdopodobniej jest to odpowiedź na zapowiadane na 26 kwietnia “anonimowe” protesty.

PS. Co ciekawe, brzmienie — słowo w słowo — takie samo jak kilka miesięcy temu. Oby historia się nie powtórzyła, bo po poprzedniej publikacji KNF, ich strona, a nie banków, przestała działać ;-)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. te ‘anonimowe’ protesty to maj byc 26, nie 16 kwietnia.

  i swoja droga dosc dziwna grupa. anty-ukrainscy (uwazaja, ze nie ma Rosyjskich wojsk na Ukrainie, i ze to rzad Ukrainy zaczal cala wojne), uwazaja, ze swiatem rzadza Zydzi i ze Putin ich wybawi, uwazaja, ze Kosciol nie powinien sie mieszac do polityki, a politycy musza byc bezwyznaniowi… o.0

  • ciekawe kto za tym stoi?

  • Jak to kto?
   Illuminaci ;)

 2. nie ma czegoś takiego jak polskie banki. wprawdzie jest kilka, ale to raczej mały procent w porównaniu do reszty.

  • sa SKOKi. polskie. co prawda i tak w koncu pieniadze laduja na zagranicznych kontach, ale…

  • SKOKi to nie banki…..

 3. […] choć zapowiadali dziś manifestację na 18 tys. osób i choć przed ich działaniami ostrzegały polskie służby, to nic znaczącego się dziś nie wydarzyło. Jedyne emocje wzbudziło pojawienie się w sieci […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: