11:44
28/3/2018

Wczoraj Komisja Nadzoru Finansowego wydała komunikat w sprawie Homepay. Wynika z niego, że Komisja nadal nie może skontaktować się dostawcą systemu płatności, który miał ostatnio problemy z wypłacaniem środków.

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego informuje, że od kilku dni napływają od kontrahentów biura usług płatniczych działającego pod firmą Homepay sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 87 (nr podmiotu w Elektronicznym Rejestrze Usług Płatniczych: BP9/2012) informacje o nieprawidłowym działaniu tego przedsiębiorcy. W szczególności firma Homepay sp. z o.o. nie wykonuje zlecanych jej przelewów płatniczych. Urząd KNF podjął próby kontaktu z właścicielem firmy, jednak okazały się one bezskuteczne. W związku z tym Komisja Nadzoru Finansowego zdecydowała o podjęciu działań zgodnie z posiadanymi kompetencjami.

Tymczasem my 22 marca pytaliśmy prezesa Homepay o to, czy pojawił się w siedzibie firmy i czy spotkał się z pracownikami. Odpowiedzi do tej pory nie otrzymaliśmy.

Ten tekst jest czwartą aktualizacją naszego artykułu o problemach Homepay.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. Unable to connect to MySQL server hpay_user@bazadanych
    He he he
    Wodzą za nos kogo chcą

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: