10:15
8/7/2012

Pamiętacie jak pisaliśmy o kodach błędu dla cenzury? Tim Bray z Google przedstawił RFC dla kodu błędu “451 Unavailable For Legal Reasons”. Kod nawiązuje do powieści Fahrenheit 451. RFC tutaj.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Daj linka do wersji html (http://tools.ietf.org/id/draft-tbray-http-legally-restricted-status-00.html) bo np chrome tego nie daje rady wyświetlić.

    #fixme

    • To nie 451, ino 404 ;)

  2. ja proponuje kod bledu 069 dla stron porno

  3. To stary dobry 403 Forbidden już nie wystarcza?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: