21:26
21/4/2016

Konferencji CONFidence chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Co roku dla uczestników równie interesującą atrakcją co wykłady są także “zajęcia w kuluarach” i wieczorna impreza. Konferencja startuje 19-20 maja.

Podobnie jak w poprzednich latach, Niebezpiecznik jest patronem medialnym imprezy i dlatego mamy dla Was 15% rabat od ceny wejściówki — czyli finalnie wjazd za 765 PLN. Wystarczy, że zarejestrujecie się na CONFidence podając w formularzu kod “niebezpiecznik-15

Do zobaczenia na miejscu :-)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Trochę wstyd, że na miesiąc przed konferencją w dalszym ciągu nie ma agendy…

  2. W tym roku na confidencie będą wyjątkowe gwiazdy jako że to już jeden z ostatnich confidenców to trzymane jest to w tajemnicy ponieważ w przeciwnym wypadku ludzie onieśmieleni blaskiem mogli by nie kupić wejściówek . Także proszę o cierpliwość my też musimy z czegoś żyć !

  3. Rok temu jak dobrze pamiętam hakowali w te dni serwery uczestników konferencji hehe .

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: