16:31
10/3/2012

Google wypłaciło kolejne 60 000 dolarów za 2 udany atak na przeglądarkę Chrome. Pinky pie wykorzystał 3 różne błędy, aby przejąć kontrolę nad przeglądarką Google Chrome. Wszystko w ramach konkursu Pwnium. Na pwn2own VUPEN “położył” Chrome, ale nie ujawnił wykorzystanej podatności — podejrzewa się błąd w pluginie Flasha.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.
Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Wśród nagrodzonych jest Sergey Glazunov, znany programista Python i współtwórca PyInstaller. Zawsze wiedziałam, że społeczność tej technologii jest wyjątkowo bystra :).

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: