8:39
30/8/2010

Serwis Niebezpiecznik.pl objął patronat nad czwartą, darmową edycją konferencji SECday. Konferencja w całości poświęcona jest tematyce bezpieczeństwa IT, zarówno od strony teoretycznej jak i technicznej.

SECday 2010

SECday 2010 startuje 27 września 2010 roku we Wrocławiu i jest przeznaczona dla każdego zainteresowanego tematyką bezpieczeństwa IT, a w szczególności: specjalistów z sektora rządowego, bankowego, policji i prokuratury oraz przedstawicieli firm komercyjnych, środowiska akademickiego, researcherów, fascynatów i developerów.

SECday 2010

Podczas konferencji poruszone zostaną kwestie bezpieczeństwa (oraz jego brak) w sektorze IT. Wiadomo, że najlepszą obroną jest atak, więc aby skutecznie się bronić, trzeba poznać metody agresora. Organizatorzy gwarantują udział prelegentów będących specjalistami w swojej dziedzinie — w końcu najlepiej słucha się ludzi, którzy mówią o czymś o czym mają pojęcie, o czymś, co jest ich pasją. Wśród prelegentów znajdziecie m.in. j00ru i Pawła Golenia, których spotkać możecie również w kilkunastu Niebezpiecznikowych komentarzach i artykułach :)

Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie konferencji SECDAY2010.

P.S. Warto podkreślić, że SECDAY to jedna z nielicznych konferencji, na której nie znajdziemy komercyjnych wykładów, mających na celu promowanie danego produktu.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Ależ Piotrze, dlaczego tak pieszczotliwie? :) wampir.mroczna-zaloga.org a nie wampirek :)

    • Weekend chyba za bardzo włączył mi mode_pieszczotliwość ;) Wszystkie moduły o brutality poniżej 10 zostały już zdeaktywowane.

  2. Miejmy nadzieje iż rotacje związane z treścią agendy w końcu się ustatkują.

  3. Szczerze mówiąc, liczyłem na to, że spotkam @Gynvaela na konferencji, ale jednak się niestety nie pojawi. Niemniej jednak wyruszam na SecDay z swoją ekipą. Do zobaczenia ;)

  4. Konferencja odbędzie się na Politechnice Wrocławskiej :) Po prostu idealnie. Także do zobaczenia! (audytorium++)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: