8:39
30/8/2010

Serwis Niebezpiecznik.pl objął patronat nad czwartą, darmową edycją konferencji SECday. Konferencja w całości poświęcona jest tematyce bezpieczeństwa IT, zarówno od strony teoretycznej jak i technicznej.

SECday 2010

SECday 2010 startuje 27 września 2010 roku we Wrocławiu i jest przeznaczona dla każdego zainteresowanego tematyką bezpieczeństwa IT, a w szczególności: specjalistów z sektora rządowego, bankowego, policji i prokuratury oraz przedstawicieli firm komercyjnych, środowiska akademickiego, researcherów, fascynatów i developerów.

SECday 2010

Podczas konferencji poruszone zostaną kwestie bezpieczeństwa (oraz jego brak) w sektorze IT. Wiadomo, że najlepszą obroną jest atak, więc aby skutecznie się bronić, trzeba poznać metody agresora. Organizatorzy gwarantują udział prelegentów będących specjalistami w swojej dziedzinie — w końcu najlepiej słucha się ludzi, którzy mówią o czymś o czym mają pojęcie, o czymś, co jest ich pasją. Wśród prelegentów znajdziecie m.in. j00ru i Pawła Golenia, których spotkać możecie również w kilkunastu Niebezpiecznikowych komentarzach i artykułach :)

Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie konferencji SECDAY2010.

P.S. Warto podkreślić, że SECDAY to jedna z nielicznych konferencji, na której nie znajdziemy komercyjnych wykładów, mających na celu promowanie danego produktu.

Przeczytaj także:

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Ależ Piotrze, dlaczego tak pieszczotliwie? :) wampir.mroczna-zaloga.org a nie wampirek :)

    • Weekend chyba za bardzo włączył mi mode_pieszczotliwość ;) Wszystkie moduły o brutality poniżej 10 zostały już zdeaktywowane.

  2. Miejmy nadzieje iż rotacje związane z treścią agendy w końcu się ustatkują.

  3. Szczerze mówiąc, liczyłem na to, że spotkam @Gynvaela na konferencji, ale jednak się niestety nie pojawi. Niemniej jednak wyruszam na SecDay z swoją ekipą. Do zobaczenia ;)

  4. Konferencja odbędzie się na Politechnice Wrocławskiej :) Po prostu idealnie. Także do zobaczenia! (audytorium++)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: