12:47
7/1/2010

Już po raz czwarty stowarzyszenie ISSA oraz tygodnik Computerworld organizują konferencję SEMAFOR (Security, Management, Audit Forum). Prelegentami konferencji są uznane autorytety i znakomici fachowcy w dziedzinie bezpieczeństwa, IT Governance oraz kontroli i audytu IT.

Konferencja jest miejscem spotkania menedżerów IT z działających w Polsce przedsiębiorstw i instytucji publicznych, banków oraz instytucji finansowych. Tegoroczne spotkanie odbędzie się pod hasłem “Cztery drogi, jeden cel“, bowiem zakres tematyczny zbudowany jest wokół 4 strumieni: proces, technologia, prawo, człowiek.

Gościem specjalnym tym razem będzie Ira Winkler, światowej sławy ekspert i znakomity mówca z USA zajmujący się bezpieczeństwem internetowym i korporacyjnym.

Kiedy i gdzie?

Kiedy: 26-27 stycznia 2010
Gdzie: Warszawa, Hotel Courtyard by Marriott.
Szczegóły: http://semafor2010.computerworld.pl

Miło jest nam poinformować, że Niebezpiecznik został patronem medialnym konferencji i będzie obecny na imprezie, a zatem nadarza się świetna okazja do spotkania i podyskutowania o kondycji polskiej branży bezpieczeństwa, zwłaszcza, że na liście prelegentów znajduje się kilku stałych czytelników Niebezpiecznika :-)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: