12:47
7/1/2010

Już po raz czwarty stowarzyszenie ISSA oraz tygodnik Computerworld organizują konferencję SEMAFOR (Security, Management, Audit Forum). Prelegentami konferencji są uznane autorytety i znakomici fachowcy w dziedzinie bezpieczeństwa, IT Governance oraz kontroli i audytu IT.

Konferencja jest miejscem spotkania menedżerów IT z działających w Polsce przedsiębiorstw i instytucji publicznych, banków oraz instytucji finansowych. Tegoroczne spotkanie odbędzie się pod hasłem “Cztery drogi, jeden cel“, bowiem zakres tematyczny zbudowany jest wokół 4 strumieni: proces, technologia, prawo, człowiek.

Gościem specjalnym tym razem będzie Ira Winkler, światowej sławy ekspert i znakomity mówca z USA zajmujący się bezpieczeństwem internetowym i korporacyjnym.

Kiedy i gdzie?

Kiedy: 26-27 stycznia 2010
Gdzie: Warszawa, Hotel Courtyard by Marriott.
Szczegóły: http://semafor2010.computerworld.pl

Miło jest nam poinformować, że Niebezpiecznik został patronem medialnym konferencji i będzie obecny na imprezie, a zatem nadarza się świetna okazja do spotkania i podyskutowania o kondycji polskiej branży bezpieczeństwa, zwłaszcza, że na liście prelegentów znajduje się kilku stałych czytelników Niebezpiecznika :-)

Przeczytaj także:

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: