10:37
11/7/2012

DarkComet to darmowe oprogramowanie typu Remote Administration Tool (czyt. trojan). Jego twórca boi się służb, które ostatnio aresztowały developerów innego trojana…

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Tu Polacy, przejmujemy ten Projekt ??
  Panowie ;->

  • Tu policja, przejmujemy twój komputer.
   Panowie, do dzieła.

  • Puk.Puk. Kto tam? Swat !! Jaki Swat !? A no wnusiu, córka mojego kolegi od brydża, szuka kogoś by jej przepchał ru…, yyy, sformatował dysk… A co do rata-tuj-a to jakbym jeszcze umiał programować, to może bym i kod zrozumiał.

  • @Pan Policjant
   Tu Gorion. Mam waszą sieć i widzę wszystko!

 2. szkoda, jeden z lepszych darmowych RATów, szczególnie pod względem funkcjonalności i stabilności. cóż, pozostaje tylko zadowolić się starymi wersjami DC i szczurkami własnej roboty

 3. Od jakiegoś czasu śledziłem rozwój tego projektu. Autor jakoś specjalnie nie krył swojej tożsamości w sieci, można było znaleźć go z imienia i nazwiska chociażby na LinkedIn. Natomiast co do jego niebrania odpowiedzialności za użycie DC, to ja bym polemizował – autor współpracował z niedawno zdjętym hakerskim forum, gdzie publikował swoje projekty (nie tylko DarkComet), które bardzo zalatywały backdoor’em. W pewnej chwili poczuł, że z przeszłością kodera malwaru nie znajdzie pracy w żadnej firmie związanej z IT security, więc postanowił porzucić projekt.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: