13:00
13/12/2019

Na koncie AwowskiUkasz na Twitterze ktoś publikuje dokumenty dotyczące prokuratorów skupionych wokół Lex Super Omnia. Są i pisma i “wstydliwe” zdjęcia i skany dowodów osobistych. Do wczoraj miał wpłynąć “okup”, czy też jak pisze szantażysta, “ugoda”, za zaprzestanie publikacji. Więcej o sprawie można przeczytać w oko.press.

Materiały najprawdopodobniej pochodzą z prywatnych skrzynek pocztowych, które zapewne miały słabe, używane gdzieś indziej hasła. Żal, że tak istotne dla państwa osoby nie przeszły odpowiedniego przeszkolenia w zakresie cyberbezpieczeństwa… Łatwy cel.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

16 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Patrzcie,ale k*rwa debile :D

  Chackerzy to debile mam na myśli,bo jeśli chodzi o prokuratorów to jak widać po prostu,że są oni kompletnymi dinozaurami i lamerami jeśli chodzi o IT. Mieć haki na prokuratorów (choćby tak drobne) i bawić się w szantaż zamiast zrobić z tego sobie polisę ubezpieczeniową dla dalszej przestępczej działalności XD Że ja praworzadny obywatel to widzę a oni nie XD

  • Prokuratorzy akurat to nie jest jakiś mega cel. Nie są na tyle ważni by móc wspierać przestępce. Jest ich ogrom w każdym mieście…

  • Ksywka sugreuje, że masz już powyżej 30 lat, a piszesz jak nastolatek, do tego niezbyt lotny.

  • kez87 to chyba troll

  • Nieprzesadzał. Większość polaków nie lubi sędzów. Ty to pewnie wyjątek jesteś? Zobaczymy jak stracisz przez ich nieudolność majątek jak to było z rolnikiem czy Panem Tomaszem Komendą.

  • Nie bronię patologii w sądownictwie, ale 2 uwagi:

   1. rolnik stracił majątek przez chama komornika, a nie przez sąd,

   2. w sprawie Tomasza Komendy bez wątpienia sąd się tragicznie pomylił, ale największą winę mają kaci w mundurach zwani policjantami oraz prokurator (który zresztą wyleciał z zawodu)

   3. Polacy nie lubią sędziów i jest to naturalne nawet gdyby byli oni kryształowo czyści, bo:
   a) taka jest natura procesu sądowego, że po jego zakończeniu ok. 50% uczestników jest niezadowolonych – dlatego twierdzenia PiSu o tym że “Polacy nie ufają wymiarowi sprawiedliwości” są czystym populizmem

   b) w naszym kraju jest powszechna niechęć wobec nawet najuczciwszych ludzi, którzy dobrze zarabiają i mają wysokie stanowisko – lekarzy, sędziów, prokuratorów, adwokatów, prezesów ważnych spółek, wysokich urzędników i im podobnych

  • 1. A sąd jest od czego jak nie od badania sprawy?

   2. Nie kłam, że tylko sędzia się pomylił w tej sprawie. Gość się odwoływał od każdej instacji. Czyli sprawę komendy badało minimum trzech sędziów.

   3. Polacy nie lubią sędziów ponieważ te są w normalnym świecie niesprawiedliwe. Wnuczek Wałęsy jechał po pijaku, bez uprawnień, pobił dziewczynę i co? I jaki wyrok? Dlaczego nie siedzi w więzieniu?

   b. W Polsce nie ma dobrze zarabiający uczciwych obywateli. Adwokaci żyją z krzywdy ofiar broniąc morderców, gwałcicieli. Czy można nazwać czymś szlachetnym bronić POLAŃSKIEGO, albo jakiegoś gwałciciela z świadomością, ŻE JEST WINNY?

  • Sędziowie w Polsce od lat byli ponad prawem. Kradli, oszukiwali, orzekali za łapówki. Często karali niewinnych ,a przestępców uniewinniali bo dawali im w łapę.

  • Nie karmcie trolla. Sędziowie to syf i zawodowa prostytucja. Nikt świętych krów nie rusza to się dobrze bawią krzywdząc ludzi.

  • Co do mojego posta sprzed świąt i z poprzedniego roku … a to po piwie nie wolno nic pisać w internecie ? A kto mi zakaże nawet i próbować programować po alkoholu (oprócz kompilatora) ? I moi drodzy.. ja o prokuratorach pisałem,nie sędziach,a dyskusja zeszła politycznie na sędziów…

 2. Nie można, mówiąc o dobrych zarobkach, posadzić w jednej linii prezesów ważnych spółek, adwoaktów i sędziów. Sędzia zarabia stale, ma pewną posadę, bardzo stałe godziny pracy, niską odpowiedzialność i – do niedawna – niski stres pracy. Niemniej zarobki sędziego nie mają pojęcia nic o zarobkach “prezesów ważnych spółek”. Szczególnie jeśli pracujesz w IT to nie możesz pisać o dobrych zarobkach i pracy sędziego w jednym rzędzie.

  Powstają dwie możliwości:
  1. nie wiesz o czym piszesz więc nie pisz proszę,
  2. trolujesz bo chcesz przekazać “dobrą” zmianę pisząc o “patologii w sądownictwie”, prawie dałem się zwieść słowom minista Ziobry o “patologii” ale tylko prawie bo wiem, że to tylko płaszczyk polityczny któremu służył Twój dezinformacyjny post.

  • @Piotr – straszny beł◄kot.
   Pomijąc, że nie wiadomo o co ci chodzi, to jeszcze ZEROWA wiedza o pracy sędziów.

 3. czytelniku nie troluj bo trącisz ruskim akcentem

 4. @nieuważny taki “straszny bełkot” i tak bardzo “niezrozumiałe” dla Ciebie, że jednak podejmujesz polemikę ;-)
  Interesujące.

 5. Hehe…
  Zamiast poprawić wypowiedź, żeby była zrozumiała, albo chociaż _spytać_ czego o pracy sędziego nie wiesz – wolicie atak ad personam.
  Bawcie się dalej, ale lepiej IMHO w piaskowicy – Najjaśniejszej się z wami nie poprawi.

 6. @nieuważny jeżeli wskazanie ci, że podejmujesz polemikę nazywasz “atak ad personam” to znaczy, że problem ze zrozumieniem masz też prostych wypowiedzi.
  A to żeby cię pytać czy poprawiać coś dla ciebie po słowach “straszny bełkot” ? trololololololo, turlam się trolololu :D

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: