13:00
13/12/2019

Na koncie AwowskiUkasz na Twitterze ktoś publikuje dokumenty dotyczące prokuratorów skupionych wokół Lex Super Omnia. Są i pisma i “wstydliwe” zdjęcia i skany dowodów osobistych. Do wczoraj miał wpłynąć “okup”, czy też jak pisze szantażysta, “ugoda”, za zaprzestanie publikacji. Więcej o sprawie można przeczytać w oko.press.

Materiały najprawdopodobniej pochodzą z prywatnych skrzynek pocztowych, które zapewne miały słabe, używane gdzieś indziej hasła. Żal, że tak istotne dla państwa osoby nie przeszły odpowiedniego przeszkolenia w zakresie cyberbezpieczeństwa… Łatwy cel.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

16 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Patrzcie,ale k*rwa debile :D

  Chackerzy to debile mam na myśli,bo jeśli chodzi o prokuratorów to jak widać po prostu,że są oni kompletnymi dinozaurami i lamerami jeśli chodzi o IT. Mieć haki na prokuratorów (choćby tak drobne) i bawić się w szantaż zamiast zrobić z tego sobie polisę ubezpieczeniową dla dalszej przestępczej działalności XD Że ja praworzadny obywatel to widzę a oni nie XD

  • Prokuratorzy akurat to nie jest jakiś mega cel. Nie są na tyle ważni by móc wspierać przestępce. Jest ich ogrom w każdym mieście…

  • Ksywka sugreuje, że masz już powyżej 30 lat, a piszesz jak nastolatek, do tego niezbyt lotny.

  • kez87 to chyba troll

  • Nieprzesadzał. Większość polaków nie lubi sędzów. Ty to pewnie wyjątek jesteś? Zobaczymy jak stracisz przez ich nieudolność majątek jak to było z rolnikiem czy Panem Tomaszem Komendą.

  • Nie bronię patologii w sądownictwie, ale 2 uwagi:

   1. rolnik stracił majątek przez chama komornika, a nie przez sąd,

   2. w sprawie Tomasza Komendy bez wątpienia sąd się tragicznie pomylił, ale największą winę mają kaci w mundurach zwani policjantami oraz prokurator (który zresztą wyleciał z zawodu)

   3. Polacy nie lubią sędziów i jest to naturalne nawet gdyby byli oni kryształowo czyści, bo:
   a) taka jest natura procesu sądowego, że po jego zakończeniu ok. 50% uczestników jest niezadowolonych – dlatego twierdzenia PiSu o tym że “Polacy nie ufają wymiarowi sprawiedliwości” są czystym populizmem

   b) w naszym kraju jest powszechna niechęć wobec nawet najuczciwszych ludzi, którzy dobrze zarabiają i mają wysokie stanowisko – lekarzy, sędziów, prokuratorów, adwokatów, prezesów ważnych spółek, wysokich urzędników i im podobnych

  • 1. A sąd jest od czego jak nie od badania sprawy?

   2. Nie kłam, że tylko sędzia się pomylił w tej sprawie. Gość się odwoływał od każdej instacji. Czyli sprawę komendy badało minimum trzech sędziów.

   3. Polacy nie lubią sędziów ponieważ te są w normalnym świecie niesprawiedliwe. Wnuczek Wałęsy jechał po pijaku, bez uprawnień, pobił dziewczynę i co? I jaki wyrok? Dlaczego nie siedzi w więzieniu?

   b. W Polsce nie ma dobrze zarabiający uczciwych obywateli. Adwokaci żyją z krzywdy ofiar broniąc morderców, gwałcicieli. Czy można nazwać czymś szlachetnym bronić POLAŃSKIEGO, albo jakiegoś gwałciciela z świadomością, ŻE JEST WINNY?

  • Sędziowie w Polsce od lat byli ponad prawem. Kradli, oszukiwali, orzekali za łapówki. Często karali niewinnych ,a przestępców uniewinniali bo dawali im w łapę.

  • Nie karmcie trolla. Sędziowie to syf i zawodowa prostytucja. Nikt świętych krów nie rusza to się dobrze bawią krzywdząc ludzi.

  • Co do mojego posta sprzed świąt i z poprzedniego roku … a to po piwie nie wolno nic pisać w internecie ? A kto mi zakaże nawet i próbować programować po alkoholu (oprócz kompilatora) ? I moi drodzy.. ja o prokuratorach pisałem,nie sędziach,a dyskusja zeszła politycznie na sędziów…

 2. Nie można, mówiąc o dobrych zarobkach, posadzić w jednej linii prezesów ważnych spółek, adwoaktów i sędziów. Sędzia zarabia stale, ma pewną posadę, bardzo stałe godziny pracy, niską odpowiedzialność i – do niedawna – niski stres pracy. Niemniej zarobki sędziego nie mają pojęcia nic o zarobkach “prezesów ważnych spółek”. Szczególnie jeśli pracujesz w IT to nie możesz pisać o dobrych zarobkach i pracy sędziego w jednym rzędzie.

  Powstają dwie możliwości:
  1. nie wiesz o czym piszesz więc nie pisz proszę,
  2. trolujesz bo chcesz przekazać “dobrą” zmianę pisząc o “patologii w sądownictwie”, prawie dałem się zwieść słowom minista Ziobry o “patologii” ale tylko prawie bo wiem, że to tylko płaszczyk polityczny któremu służył Twój dezinformacyjny post.

  • @Piotr – straszny beł◄kot.
   Pomijąc, że nie wiadomo o co ci chodzi, to jeszcze ZEROWA wiedza o pracy sędziów.

 3. czytelniku nie troluj bo trącisz ruskim akcentem

 4. @nieuważny taki “straszny bełkot” i tak bardzo “niezrozumiałe” dla Ciebie, że jednak podejmujesz polemikę ;-)
  Interesujące.

 5. Hehe…
  Zamiast poprawić wypowiedź, żeby była zrozumiała, albo chociaż _spytać_ czego o pracy sędziego nie wiesz – wolicie atak ad personam.
  Bawcie się dalej, ale lepiej IMHO w piaskowicy – Najjaśniejszej się z wami nie poprawi.

 6. @nieuważny jeżeli wskazanie ci, że podejmujesz polemikę nazywasz “atak ad personam” to znaczy, że problem ze zrozumieniem masz też prostych wypowiedzi.
  A to żeby cię pytać czy poprawiać coś dla ciebie po słowach “straszny bełkot” ? trololololololo, turlam się trolololu :D

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: