7:06
2/4/2013

Kierownik uspokaja — były chronione hasłem! ;-)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. No skoro są hasła to wszystko ok…
  Szkoda tylko, że nie wspomnieli nic o szyfrowaniu.

 2. Moje miasto!

 3. Zatem dane pacjentów były równie dobrze zabezpieczone, jak ten skradziony policyjny laptop, w którym bateria była niemal rozładowana, a złodziej nie wziął ładowarki.

  Hmm… przydałaby się jakaś fachowa nazwa na taki rodzaj zabezpieczenia, coś w stylu “głębokiego ukrycia”. ;-))

  • Security by obscurity?

 4. ‘w glebokiej dupie’ ;] taki informatyczny synonim.

 5. Dane są raczej bezpieczne. Nie o informacje w tym włamaniu chodziło.

 6. Jeśli dane nie były zapisywane w jakimś Excelu albo jakimś innym dokumencie pośrednim (wszystkie dane pacjentów trafiają do centralnej bazy ALAB-u przez aplikację kliencka via WWW) oraz login i hasło do backendu ALAB-u nie zostały zapamiętane w przeglądarce – to nie ma mowy o wycieku danych.

 7. Andrie: dzieki! juz teraz wiemy gdzie szukac! ;]

 8. temu balwanowi do d… powinni sie dobrac za przechowywanie danych na desktopach ktore mozna ot tak wyniesc!

 9. hahahahaah..No to jak jest hasło to juz jest dobrze, robią postępy w kwesti bezpieczeństwa danych osobowych ze hooo hoooo.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: