9:21
5/10/2010

Programiści! Nareszcie doczekaliście się dedykowanego (i darmowego) cyklu spotkań poświęconych temu co lubicie najbardziej! W Krakowie rusza pierwsze spotkanie grupy Ignite. Zapraszamy wszystkich developerów, designerów chcących usłyszeć o ciekawych, innowacyjnych pomysłach i rozwiązaniach.

Gdzie i kiedy?

6 października o godzinie 19:00 w klubie SWING będzie technicznie do bólu. W ciągu 1 godziny usłyszysz 6 prelekcji o różnorodnej tematyce od osób, które w 5 minutowych prezentacjach opowiedzą o swoich doświadczeniach. Krótko i na temat, bez zbędnego marketing bullshitu.

Ignite Kraków

Ignite Kraków

To chyba pierwsze (po Tech Krakspocie) spotkanie w Krakowie bez marketingu i bez panów z agencji reklamowych na scenie :-) Patronuje mu O’REILLY. Darmowa rejestracja i szczegóły spotkania znajdziecie tutaj.

Niebezpiecznik będzie obecny — postaramy się zaszczepić trochę świadomości (nie)bezpieczeństwa wśród ludu programującego. No i strzelimy wspólne piwko :-)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

16 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. wow no to szybko zescie poinformowali..

 2. tmp: zobaczymy, komu naprawdę zależy ;-)

 3. No chętnie bym się wybrał, ale informacja na dzień przed, to trochę nie bardzo, niestety…

  Nie wszyscy mieszkają rzut-butem od Krakowa. :P

 4. Dylemat czy iść na zajęcia wtedy czy nie iść ;>

 5. A ja myślałem, że Wy naprawdę o Ignite piszecie :P
  http://www.igniteband.com/

 6. klub SWING? hmmm jakoś niebezpiecznie kojarzy mi się ze swingersami, połączenie tego z nerdami i geekami. Może jednak lepiej nie pojadę ;-)

 7. Mam prośbę: możecie artykuły wyświetlać w całości, chodzi mi o to że ja czytam tylko temat i od razu przechodzę na rozwinięcie by nie przerywać sobie potem lektury. Wiem że wystarczy tylko usunąć “#more-3119” z adresu ale to jest nie wygodne. Dlatego proszę redakcje Niebezpiecznika o poprawienie linków albo coś w ten deseń.

  • Ktosios: klikaj w tytuł a nie “czytaj więcej” ;-)

 8. Jechać na 5min wykład się chyba nie opłaca.

 9. Elegancka inicjatywa. Czy podobne są organizowane gdzieś na pomorzu? Chętnie bym posłuchał i się douczył ale Kraków to jednak daleeeeeko.

 10. Wiecie może czy będzie stream lub zapis video z tego spotkania?
  XO

 11. Krzysztofie, tak wykłady były nagrywane.

  Piotrze, bardzo fajnie było posłuchać niebezpiecznika na żywo :D

 12. Z tego co widziałem to ktoś nagrywał te wszystkie prezentacje więc może będzie to gdzieś dostępne. Ogólnie polecam, bardzo fajna opcja na wieczór

 13. Piotrek po prostu nie mial pewnosci czy da rade wystapic 06.10 (dlatego tak pozno info) filmy pojawia sie na stronie wydarzenia http://ignitekrk.com/tech_talks/ – lecz wystapienie Piotka bylo offrecord.

 14. http://ignitekrk.pl/tech_talks/ to wlaciwy URL (strona grupy http://www.ignitekrk.com)

 15. aaa zróbcie kalendarz imprez!, znowu mi coś przepadło
  pojawilibyście sie na AGH’uuu, w ramach jakiegoś wykładu (lub długiej serii wykładów:)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: