10:24
23/1/2018

31 stycznia odbędzie się w Krakowie wykład (wjazd za free, ale trzeba się tu zarejestrować) organizowany przez firmę Semihalf. Chłopaki z tej firmy od 12 lat współpracują z producentami chipów opartych o architekturę ARM. Jak sami piszą o sobie:

Tworzymy m.in firmware, bootloadery, drivery dla tych procesorów więc ostatnie wiadomości dotyczące luk bezpieczeństwa (Meltdown i Specter), śledzimy z uwagą i pewnym dystansem. Są to zagadnienia nam bardzo bliskie.

Jeśli niskopoziomowe zagadnienia Was interesują — warto wpaść na ten event lub obejrzeć prezentacje z poprzednich spotkań organizowanych przez Semihalf.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Szykuje się bardzo ciekawy wykład. Ma ktoś info czy podobne spotkanie planowane jest w Warszawie?

 2. Będzie jakiś live z tego wykładu? Mieszkam za granicą, nie pracuję i na razie się uczę, więc dojazd do Krakowa niestety odpada.

 3. Dołączam się do pytania kolegi wyżej :) Będzie jakiś stream?

 4. Zapis wideo tej prezentacji pojawi się na kanale Semihalf (YouTube) w pierwszych dniach lutego:
  https://www.youtube.com/channel/UCV9bZn6SgA0hf79XIHWL6iA

 5. > pewnym dystansem.
  > bardzo bliskie.

  Aha ;-)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: