16:20
26/2/2013

Już po raz dziewiąty w krakowskie progi zawita Studencki Festiwal Informatyczny –- trwająca trzy dni konferencja, która w trakcie licznych wykładów i warsztatów porusza tematy z dziedziny IT.

W tegorocznej edycji konferencji wezmą udział m.in. Richard Stallman będący założycielem ruchu wolnego oprogramowania, Piotr Konieczny – założyciel Niebezpiecznik.pl i specjalista w kwestii bezpieczeństwa sieci komputerowych, Kevin Warwick zwany człowiekiem-cyborgiem, Marcin Iwiński związany z wydawaniem i dystrybucją gier komputerowych, w tym gry „Wiedźmin”, czy Chris Mills – specjalista w zakresie technologii webowych.

Od rana aż do późnego popołudnia trwać będą wykłady i równolegle do nich kilka warsztatów, umożliwiających zdobycie praktycznej wiedzy. Festiwalowi towarzyszyć będą liczne konkursy z nagrodami, niejednokrotnie sprawdzające zdobytą dotychczas wiedzę i umiejętności.

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny.

Konferencję organizują studenci, będący członkami informatycznych kół naukowych z czterech krakowskich uczelni wyższych – Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Organizatorzy zapraszają w dniach 14-16 marca do Centrum Dydaktyki Akademii Górniczo-Hutniczej.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Obecność obowiązkowa!

  2. FTR, masz rażący błąd ortograficzny (interpunkcyjny) w tytule tego wpisu.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: