12:10
8/9/2011

[Kraków] Spotkanie OWASP

14 września, o godzinie 18:00 odbędzie się kolejne spotkanie OWASP Poland. Tym razem w salce nr 3 w Krakowskim Parku Technologicznym (KPT) na Czyżynach

W programie 2 prelekcje. Marek Zachara opowie o uczącym się firewallu webowym, a Krzysiek Kotowicz przedstawi wykład HTML5 – Something wicked this way comes.

Mapka dojazdowa tutaj. Zapraszamy!

Przeczytaj także:


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Po angielsku? :) Czy już w Polsce zmieniliśmy język urzędowy? Czekam z utęsknieniem. ;)

  2. Prezentacje są po polsku ale wielu prelegentów robi je po angielsku żeby były użyteczne dla wszystkich oddziałów OWASP.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: