21:23
3/3/2012

jest tutaj. Powodzenia!

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. ja mam pytanie do Gyna, czy w dobie tego anty terror szalu nie przyszli do niego panowie z filmu i czy czasem czas dostarczenia ich sie nieco nie wydluzyl ?

 2. @RafalB
  Nie było żadnych problemów z wysyłką, a i dość szybko pocztówki doszły. Ale przyznaję, że przez myśl mi przeszło, że ktoś może się zainteresować “dziwnie wyglądającymi” wiadomościami/pocztówkami :)

  • Gyn, pewnie Cie juz sprofilowali i drugi raz nie wjedziesz ;)

  • Moja pocztowka doszla do mnie po 3 tygodniach – za a”zwyklego” Allaha w tresci – dlatego pytam

 3. Pierwsza pocztówka jest tak prosta, że nawet w pamięci idzie ją złamać :P

  • Kurcze, a taki byłem z siebie dumny..

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: