13:42
25/11/2013

Oto hipoteza. A przy okazji bardzo ciekawe badanie dotyczące “anonimowości” transakcji w sieci Bitcoin.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

12 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Czyżby opłata za zlecenie :P ?

  • albo cena zacznie szukac dna :)

 2. dobrze zrozumialem?
  gielda zmienila portfel?

 3. Dlatego do każdej transakcji należy używać nowego adresu.

 4. Ja mam inna hipoteze. Pamietacie soft ktory w ostatnich tygodniach szyfruje dane I zada zaplaty w bitcon-ach? Czyzby az tyle osob zaplacilo okup?????

  • W ostatnich tygodniach? Gdzie byłeś wcześniej?

  • Znam sie troche na komputerach, nie wiem jak korzystac z BTC… a ci ludzie ktorzy maja tego wirusa chyba wiedza mniej..?

 5. Co już sobie wyplacić pieniędzy nie można? Potrzebowałem na drobne wydatki to sobie wziąłem :)

  • Od kiedy Melinda jest drobna?

  • Dobra, rozwiewam wszelkie wątpliwości. Przyznaje się, pożyczyłem Gates’owi

 6. Bitcointy! :>

 7. Czy jest jakiś sens jest wykonywać taką operację? Przypomina to przeniesienie pieniędzy z jednego konta do drugiego. Tyle że w przypadku bitcoina i tak wszyscy wiedzą z jakiego konta na jakie przeniesione zostały pieniądze.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: