23:09
28/7/2015

Ciekawe zestawienie “skuteczności” programów antywirusowych pod kątem wykrywania “rządowych” trojanów. Zarówno tych od Hacking Teamu jak i wcześniej z FinFishera.

W temacie polecamy też jeden z naszych pierwszych artykułów publikowanych na łamach Niebezpiecznika — Sekrety firm antywirusowych — ma prawie 6 lat, a wciąż jest aktualny :)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Warto zanotować kto ten artykuł sponsorował.

  2. Jaki najskuteczniejszy jest darmowy antywirus skanujący w czasie rzeczywistym? Wiem że nie ma co liczyć na wielką ochronę ale zawsze ochroni przed bardziej pospolitymi wirusami…

  3. Promuś, jeśli posiadasz system Windows 8.1 lub Windows 10, to polecamy program Windows Defender, który jest preinstalowany na Twoim komputerze. Więcej informacji na temat tego programu znajdziesz na stronie: http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/using-defender#1TC=windows-8. Jeśli jednak korzystasz ze starszych wersji systemu (np. Windows Vista, Windows 7), skorzystaj z Windows Security Essentials, dostępnego na stronie http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/security-essentials-download.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: