11:49
2/1/2012

Emocjonalne posty jednego z pracowników Comodo na temat tego jak “od kuchni” wygląda testowanie programów antywirusowych. Za co się płaci – za co się nie płaci. Bardzo etycznie, prawda? :)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Od dawna wiedziałem że rynek AV to bagienko, ale niektóre zagrywki ze strony av-comparatives mocno mnie zaskoczyły.

  2. @Sergi – i to jest smutne bo wygląda na to że 1/2 dekady niektórzy opierali się na słupkach przed-płaconych to złe i absolutnie Nieetyczne – bądź co bądź producenci AV i instytucje testujące – to Firmy Zaufania Publicznego, tak jak Admini IT…

  3. Pracowników? W headerze widzę “CEO/Founder”

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: