11:49
2/1/2012

Emocjonalne posty jednego z pracowników Comodo na temat tego jak “od kuchni” wygląda testowanie programów antywirusowych. Za co się płaci – za co się nie płaci. Bardzo etycznie, prawda? :)

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Od dawna wiedziałem że rynek AV to bagienko, ale niektóre zagrywki ze strony av-comparatives mocno mnie zaskoczyły.

  2. @Sergi – i to jest smutne bo wygląda na to że 1/2 dekady niektórzy opierali się na słupkach przed-płaconych to złe i absolutnie Nieetyczne – bądź co bądź producenci AV i instytucje testujące – to Firmy Zaufania Publicznego, tak jak Admini IT…

  3. Pracowników? W headerze widzę “CEO/Founder”

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: