17:16
16/7/2014

* Laserem w pilota w Poznaniu

TVN informuje o tym, że popularne za wielką wodą zabawy laserami na lotniskach dotarły niestety i do Polski. Złapano nastolatka, który podczas lądowania oślepiał pilota.

Przypomnijmy, że FBI płaci 10 000 dolarów za informacje mające na celu namierzenie osób, które bawią się laserami przy pasach startowych.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Już były przypadki zgłaszane przez pilotów podchodzących do lądowania w Warszawie
  to już od jakiegoś czasu dotarło do Europy i Polski

 2. 127.0.0.1 tvn24.pl
  127.0.0.1 http://www.tvn24.pl

  już lepiej poczytać sobie rt.com albo al’jazeerę niż tą prymitywną propagandę

 3. Dajcie mi namiary na niego, będę wreszcie bogaty

  • Tak, proszę Pana – FBI płaci za namierzanie pryszczersów święcących laserem w oczy pilotów…na Ławicy. A Boko Haram to ultrasy Pogoni Szczecin.

 4. Tylko czekać, aż przez takich głupków z laserami wprowadzą delegalizację laserów wzorem Australii.

 5. Też miałem różne głupie pomysły za młodu, ale to już przesada.

 6. Myślę ,że powinno się wprowadzić zakaz zbliżania do lotnisk na odległość minimum 15km :D
  Wtedy nie było by problemu z “oślepianiem” pilotów … a może piloci powinni nosić specjalne okulary zapobiegające oślepianiu ??? Mamy w końcu XXI wiek więc jakieś rozwiązanie tego problemu powinno się znaleźć w końcu “technologia” idzie cały czas do przodu (choć nie zawsze w tę właściwą stronę):D

  • Raczej folię antyrefleksyjną, albo z jakimś filtrem w szybach kokpitu. Ale jak znam życie już coś takiego tam mają, a laser przechodzi przez to wszystko.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: