16:33
18/9/2013

Jeśli czytacie tego newsa, to znaczy, że jeszcze nie dostaliście swojej kopii GTA V i macie czas na normalne życie… ;) Gdyby jednak przyszła Wam ochota stanąć w kolejce do sklepu po GTA V, nie naśladujcie tych trzech nowojorczyków. Ich misja specjalna nie zakończyła się sukcesem, choć trzeba przyznać, idealnie wpisuje się w gameplay GTA.

Jestem z policji, dawać GTA!

Przebierańcy podjechali w trakcie nocnej premiery GTA V pod sklep nieoznakowanym samochodem ale z prawdziwymi kogutami (kupionymi na aukcji). Zaprezentowali pożyczone od prawdziwych policjantów-kolegów odznaki i dzięki temu ominęli długą na 500 osób kolejkę.

GTA V

GTA V

Obsługa sklepu bardzo ucieszyła się na widok władzy, a ochroniarz miał nawet poczęstować ich kawą. Zapewne z wdzięczności za pomoc, bo ponieważ wiadomo, do czego może być zdolny tłum kolejkujący po “brutalną grę komputerową” ;-)

Zawrotny zawrót

Policjanci po upewnieniu się, że nikt nikogo nie gwałci, nie rozjeżdża rowerem i nie wali kijem po głowie, spokojnie zakupili swoje egzemplarze gry i opuścili sklep. Wpadli, bo w drodze powrotnej zawrócili w niedozwolonym miejscu, co zauważył prawdziwy patrol policji. Tu już zabrakło im umiejętności socjotechnicznych i za podszywanie się pod stróży prawa grozi im do 10 lat.

Jeden z przebierańców

Jeden z przebierańców, zapewne trenujący umiejętności korzystania z fotoradaru

Jak żartuje gram.pl, przy założeniu najsurowszej kary i obecnym tempie pracy Rockstara, mają szansę wyjść w okolicach premiery GTA VII.

Podesłał Zyzio


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

25 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Twój grzech zawsze Cię odnajdzie. Księga Liczb – 23:32

  • lol, i kto to mowi :D :D

  • Ja jestem czysty :)

  • Skoro już się popisujesz znajomością Pisma Świętego to wypadałoby przynajmniej upewnić się co do numeracji ;)

   Numbers 32:23 “But if ye will not do so, behold, ye have sinned against the LORD: and be sure your sin will find you out.”

  • Mój błąd.

  • Ja jestem czysty :)/ehe, jak Twój portfel BTC po próbie sprzedaży baz netii.
   nvm :)

  • Szkoda, że dziennikarz z RP musiał wyjechać do USA i jak wróci to dopiero dokończy artykuł nt tego wszystkiego. PZDR.

  • znowu gimby ze sceny walczo kto ma większego pitola
   xD

 2. Faktycznie straszne przestepstwo, tyle szkod narobili…

  • “Faktycznie straszne przestepstwo, tyle szkod narobili…”

   Nie to, zebym darzyl sluzby mundurowe szczegolna sympatia… Ale panstwo musi tepic takie przypadki z cala surowoscia, aby dac sygnal, iz nie ma na nie przyzwolenia.
   Badz co badz podszywanie sie pod policjantow daje duuuzo wieksze mozliwosci niz zakupienie gry bez kolejki.

 3. Grozi im do 10 lat a i tak dostaną pewnie pół roku w zawieszeniu czy coś w tym stylu.

 4. A i dobrze im może w pace pozwolą im grać do sobie pograją … do bólu

 5. W Polsce w większości sklepów policjanta traktują normalnie lub jako natręta, który z racji tego, że jest ubrany w mundur próbuje urwać coś z ceny. “Zachwytu” można się jedynie spodziewać w budach z kebabem lub na stacjach paliw.

 6. Psychoza.

 7. Strzelam, że za tydzień pojawi się modyfikacja do GTA dająca możliwość robienia “ataków socjotechnicznych” i kupna GTA.

 8. Bez sensu…
  Gra dostępna od ręki chyba w każdym sklepie w Warszawie – dzisiaj byłem w 3 (szukałem tabletu dla siostry) i w każdym leżały sobie spokojnie na półkach.

  A ludzie stali w nocy w kolejkach… :D

  • Tu jest Polska, nie Stany Zjednoczone. Tutaj ludzie myślą, zamiast stać w kolejkach!

  • Nie mieli komuny i w kolejkach się jeszcze nie nastali …

  • Sam jesteś bez sensu. Wszystko wydarzyło się podczas nocnej premiery, w Polsce tez stali w kolejkach po północy.

 9. Buehehehhe…zrobię to samo, na promocji w biedronce albo w media markt :) LOL

 10. Ah te nowe metody promocji :)

 11. “bo ponieważ” ;)

  • masz rację, lepiej by tutaj brzmiała pełna forma – “gdyż,
   bo ponieważ, dlatego że wiadomo, do czego może być zdolny tłum
   […]” trolololo :)

 12. Zhackowali obsługę sklepu, a zapomnieli wpisać kod na
  policję..

 13. […] Według użytkowników Twittera, policja rozdawała także ulotki przed sklepami Apple… W świetle niedawno odkrytych poważnych błędów w najnowszym iOS 7 rady policji można odczytać co najmniej dwuznacznie… A może to kolejni przebierańcy? […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: