9:34
5/11/2009

bmalkow uważa, że klucze to już przeżytek:

[flv:https://niebezpiecznik.pl/wp-content/flv/zamek_pukanie.flv 450 350]

Ataki brute-force na tego typu zamek muszą być nad wyraz “przyjemny”… ;-)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. 0.o dobre :)

  ciekawa sprawa ale nie wyważenie drzwi niewiele pomoże:P

 2. Problem w tym, że taki “klucz” jest bardzo łatwo podsłuchać ;]

 3. Ten zamek ma jeszcze dodatkowe zabezpieczenie: osoba pijana będzie miała spory problem z otworzeniem tego typu drzwi. ;-) Kluczem do dziurki zawsze się trafi, wystukanie rytmu zaś może sprawić niemałe problemy/

 4. Klasyczny przykład klucza publicznego :) Swoją drogą to można też powiedzieć że to drzwi komórkowe – otwiera je kod PUK :)))

 5. Film nie działa, a po wklejeniu bezpośrednio do paska adresu linku do FLV przekierowuje na główną.

 6. @adiblol: już jest OK ;)

 7. Swoją drogą fajny gadżet dla różnych przestępców z filmów
  “Zapukaj trzy razy, a skrytka się otworzy”

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: