8:42
12/8/2011

Serwis LinkedIn włączył wszystkim jego użytkownikom opcję “wyrażam zgodę na używanie mojego zdjęcia w reklamach”. Aby wyłączyć tę opcję kliknijcie na Account -> Settings -> Manage Social Advertising. Oprócz tego warto zainteresować się zakładką “E-mail preferences” w “Settings” — tam zauważycie, że LinkedIn zaznaczył udostępnianie Waszego e-maila partnerom biznesowym i marketingowym… To też pewnie będziecie chcieli wyłączyć.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. “manage social advertising” – Hehehe. :D Rownie dobrze mogli nazwac ta opcje po prostu “ad settings”, ale to przeciez nie brzmi wystarczajaco madrze i powaznie. To tak, jakby zamiast prostego “wyloguj” pisac np. “przerwij korzystanie z aplikacji poprzez zakonczenie aktywnej sesji”. ;)

  2. “Ups, źle mi się kliknęło, właśnie sprzedaliśmy dane wszystkich userów. No nic, najwyżej sobie to wyłączą.”
    Bardzo głupie albo bardzo brzydkie zagranie, tak czy inaczej, nie przystające do serwisu na takim poziomie.

  3. co do jasnej anielki …

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: