8:35
8/5/2012

W kinach grają linuksowy bootscreen w 3D? Chcielibyśmy to zobaczyć…

Linux Bootscreen 3D

(fot. Kuba w Złotych Tarasach)

Jak w komentarzach na naszym Facebooku napisał Mateusz Ptoszek:

‎”Linux bootscreen” a terryfing story now in 3D! Soon in cinemas!

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Teraz czekamy na bootowanie zapachowe ;) A przy padu-padu systemu pokazywany będzie komunikat “oh shit” z odpowiednim wrażeniem zapachowym ;)

  2. To samo grają w komunikacji miejskiej w Warszawie niekiedy… tyle, że w 2D :) (A sporadycznie jeszcze grają windzianego BSOD-a, na szczęście coraz rzadziej.

  3. Linux bootscreen ma przynajmniej happy end.

  4. Widziałem też linux boot screen w “systemie rozrywki” w trasie Fankfurt-Sao Paulo. Bootował się przez cały lot w kółko.

    Było to ciut niepokojąco. Skoro on się bootuje to co jeszcze w samolocie? :D

    • Nic innego, bo od katastrofy samolotu Swissair, który poniekąd doprowadził do upadku firmy systemy rozrywki są całkowicie oddzielone od reszty elektroniki w samolocie.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: