9:38
4/3/2013

Świetna lista serwisów świadczących usługi typu VPN, z ich odpowiedziami na pytania co do tego jakie logi trzymają, z kim się nimi dzielą (z kim podzielić muszą), oraz na ile anonimowo można zapłacić za ich usługi.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Jeżeli właściciele VPN-ów mówią że nie trzymają logów, to znaczy że mówią.

    • HideMyAss (OIDP) też “nie trzymało”, dopóki nie przyszedł czas sprzedać paru klientów FBI… Niestety masz raczej rację.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: