20:26
27/11/2022

1 grudnia (w czwartek) o 20:00 robimy LIVE o tym, jak zmieniły się ataki na polskie firmy na przestrzeni ostatnich miesięcy. Na spotkaniu pokażemy przydatne dla bezpieczników narzędzia, które pomagają chronić swoje sieci przed aktualnymi zagrożeniami. Powiemy też czym jest model Zero Trust i jak najsprawniej go wdrożyć oraz jak chronić tożsamość, dane, aplikacje, sieć, urządzenia i infrastrukturę.

Zapisz się teraz, za darmo

Udział w tym lajwie jest bezpłatny. Jeśli chcesz otrzymać linka do transmisji (i przypomnienie na godzinę przed startem), to wpisz poniżej swojego e-maila:Bez obaw, podanych e-maili nikomu nie przekazujemy i wykorzystamy je wyłącznie do przypominania Ci o naszych wydarzeniach. Jeśli lubisz czytać o RODO, kliknij tutaj.

 

Goście specjalni

Na tym webinarze gościć będziemy Krzysztofa Malesę i Marcina Kozakiewicza, Obaj są ekspertami z Microsoftu, którzy na co dzień zajmują się tematyką IT Security. Wspólnie omówimy też tegoroczny raport Microsoft Digital Defense, w dużej mierze poświęcony sytuacji na Ukrainie, która ma spory wpływ także na polskie sieci.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: