20:26
27/11/2022

1 grudnia (w czwartek) o 20:00 robimy LIVE o tym, jak zmieniły się ataki na polskie firmy na przestrzeni ostatnich miesięcy. Na spotkaniu pokażemy przydatne dla bezpieczników narzędzia, które pomagają chronić swoje sieci przed aktualnymi zagrożeniami. Powiemy też czym jest model Zero Trust i jak najsprawniej go wdrożyć oraz jak chronić tożsamość, dane, aplikacje, sieć, urządzenia i infrastrukturę.

Zapisz się teraz, za darmo

Udział w tym lajwie jest bezpłatny. Jeśli chcesz otrzymać linka do transmisji (i przypomnienie na godzinę przed startem), to wpisz poniżej swojego e-maila:Bez obaw, podanych e-maili nikomu nie przekazujemy i wykorzystamy je wyłącznie do przypominania Ci o naszych wydarzeniach. Jeśli lubisz czytać o RODO, kliknij tutaj.

 

Goście specjalni

Na tym webinarze gościć będziemy Krzysztofa Malesę i Marcina Kozakiewicza, Obaj są ekspertami z Microsoftu, którzy na co dzień zajmują się tematyką IT Security. Wspólnie omówimy też tegoroczny raport Microsoft Digital Defense, w dużej mierze poświęcony sytuacji na Ukrainie, która ma spory wpływ także na polskie sieci.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: