8:38
16/3/2012

Ciekawe badanie i eksperyment, pozwalający określić położenie geograficzne danego numeru, korzystając jedynie z informacji płynących z komunikatów w sieciach GSM:

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. […] obywatel posiadający telefon komórkowy — nie potrzeba tu iPada — o tym pisaliśmy tutaj. Jeśli poseł Joński obawia się, że ktoś go namierza (przez iPada) to czy telefon komórkowy […]

  2. […] atak możecie także znać, jeśli czytaliście nasz artykuł z 2012 roku Lokalizacja klientów w sieci GSM — poniżej nagranie samego ataku, który z komunikatów w sieciach GSM odczytuje lokalizację […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: