21:49
2/4/2012

* LulzSec znów do więzienia

Jeden z członków LulzSec, który został już raz aresztowany, a następnie wypuszczony na wolność za poręczeniem majątkowy został znów aresztowany. Powód? Naruszył warunki zwolnienia — skontaktował się z innym chakierem-kapusiem, a miał całkowity zakaz zbliżania się do internetu :)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. To gdzie żyje? internet jest teraz nawet w GSM. o WI-FI nie wspominając. No chyba że ma zakaz korzystania z takowego a nie zbliżania się.

 2. Albo ma za dużo kasy i nie szkoda mu życia na więzienie albo jest głupi.

 3. nie znam się, ale sformułowanie “zakaz zbliżania się do internetu” wygląda mi na sarkazm

 4. “(…) being banned from the Internet as part of his bail agreement.” – po prostu dostał bana totalnego.

 5. zakaz korzystania z internetu w dzisiejszych czasach to coś jak zakaz patrzenia na jakiekolwiek reklamy

 6. Zastanawiam się, jak się połapali – chodzili za nim krok w krok? I czy zakaz korzystania z Sieci nie jest czasem odbieraniem swobód obywatelskich? Nie żebym przepadał za LulzSec, ale takie zagranie jest niewspółmierne do wyrządzonych szkód.

  • “skontaktował się z innym chakierem-kapusiem”

  • Pytanie tylko czy to na pewno on a nie ktoś kto się za niego podał, na skype-a raczej nie dzwonił, tylko korzystał z jakiegoś bezpiecznego kanału komunikacji.

  • @Jakub – Czyli prawdopodobnie podsłuchiwali innych, a sam zbanowany mógł śmiało np. przeglądać p0rn ;)
   @sig – Informację podał adwokat, gdyby facet był faktycznie niewinny to zaraz podniósłby larum.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: