6:47
18/11/2009

Można już pobrać 23 numer magazynu (In)secure, opisującego zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa komputerowego z kilku ostatnich miesięcy. W tym wydaniu poświęcono uwagę takim zagadnieniom jak:

Insecure Magazine Logo

  • Przegląd roku patchy bezpieczeństwa Microsoftu
  • Relacja z konferencji RSA 2009, Londyn
  • Złośliwe pliki PDF
  • Ochrona przeglądarek przed nowymi atakami webowymi
  • Mobilny spam
  • Niepokojące nawyki związane z hasłami

PDF z magazynem do pobrania tutaj.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. hmm ciekawe jest tam temat “Złośliwe pliki PDF” a niżej czytam “PDF z magazynem do pobrania” aż się boje ;D

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: