22:35
24/7/2012

…kiedy opłat w ogóle nie powinien naliczać. Problem dotyczy osób, które zamówimy usługę darmowe wypłaty w bankomatach (abonament 5PLN/mc) i otrzymały nową kartę. Wypłaty nową kartą z obcych bankomatów są obciążane każdorazowo opłatą 5 PLN (zamiast być zwolnionymi z opłat całkowicie).

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

12 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Eh, to niestety nie pierwszy raz, kiedy mbank ‘błędnie’, tudzież ‘przypadkowo’, nalicza klientom dodatkowe opłaty. Znacie może inne banki, które robią takie ‘pomyłki’?

 2. to nie bug to ficzer … przecież musi się jakoś zwrócić

 3. Miałem dwa przypadki w rodzinie Mbankowiczów którzy wymieniali karty i posiadali tą usługę “na wszystkie bankomaty”, w żadnym niesłusznych opłat nie naliczono. No offence, ale dość często zdarza wam się publikować wielkie alerty nadpobudliwych klientów, które wcale nie są powszechnym zjawiskiem a jedynie jednostkową wtopą czy błędem.

 4. Ostatnio też źle naliczali odsetki do kredytów odnawialnych i to nie jednostkowa wtopa, bo oficjalne info poszło na główną stronę tuż po zalogowaniu.

 5. Mi natomiast naliczyli opłatę w weekend, wcześniejsze wypłaty były darmowe.

 6. Wyviąg z regulaminu http://www.mbank.pl/download/regulaminy/Regulamin_uslugi_wyplaty_ze_wszystkich_bankomatow.pdf “Z opłaty, określonej w pkt. 3, zwolnione są wszystkie *główne* karty debetowe Visa Elektron i MasterCard Debit, powiązane z rachunkiem eKONTO.” Opłata przy skorzystaniu z dodatkowych kart jest pobierana.

  • Tu jest mowa o *NOWYCH* kartach (wymiana starej na nową) a nie do nowej, DODATKOWEJ karcie do rachunku.
   Czytanie ze zrozumieniem kuleje…

 7. dzieki za informacje! Sprawdzilem i rzeczywiscie: naliczane byly oplaty. Mimo iz karte mam juz ponad pol roku – nikt z mBanku mnie o tym nie informowal. Prowadzilem rozmowy o wymianie karty na nowa i nawet pani proponowala mi nowa (zblizeniowa) karte, z ktorej wyplaty byly w stanradzie darmowe – powiedzialem, ze nie jestem zainteresowany bo na obecnej karcie mam za darmo (bylem w bledzie). Oczywiscie Pani nie powiedziala nic na ten temat, podziekowala i sie rozlaczyla.

 8. Posiadam konto w mBanku, mam nową kartę, a żadnych problemów nigdy nie miałem, a na niebezpieczniku opisanych było juz kilka….

  • Chodzę po deszczu, nigdy nie trafił mnie piorun, a podobno ludzie od nich giną…
   Czujesz aluzję? ;)

 9. Może się nie zdarza, a może i tak. Ja dorzucę coś innego. Chodzi o to jak twardogłowych mają w mBanku DBA-jów. Chodzi o ubezpieczenia komunikacyjne. mBank się uparł że w mailu przypominających o terminie pobrania składki/raty ubezpieczenia podaje numer wniosku – tak, tak, numer dokumentu który był rozpatrywany przy składaniu ubezpieczenia. Problem w tym, że numer wniosku nic nam potem nie daje bo nie widać tam ani wysokości składki, ani terminu wpłaty, ani pojazdu jakiego to dotyczy. Te rzeczy widać w zakładce ubezpieczenia ale tam nie ma numeru wniosku tylko numer polisy. Od ponad roku próbuję im to wyperswadować ale są bardzo odporni, a to do cholery jedna linijka w SQL-u.
  Po powyższym wcale mnie nie dziwią ich problemy opisywane na niebezpieczniku.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: