22:34
11/11/2010

Niesamowicie rozbawiło mnie poniższe zdjęcie. Przeczytajcie pierwsze litery z tego bannera McAfee, a dowiecie się dlaczego.

McAfee FUD

McAfee == FUD?

That’s McAfee’s Security! Czyżby w końcu ktoś odważył się na głos powiedzieć, czym tak naprawdę jest rynek antywirusowy? ;-)

Naprawdę ciekaw jestem, czy ten FUD to celowe działania marketingu “wirusowego”, czy zwykłe przeoczenie? To, że biuro prasowe McAfee jeszcze nie podesłało nam prasówki w tej sprawie, chyba sugeruje to drugie :>

P.S. Więcej hermetycznego, technicznego/geekowatego humoru znajdziecie jak zwykle na Geekfunie (który dorobił się RSS-a).


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Nie tylko “hermetycznego, technicznego/geekowatego” bo całkiem sporo jest obrazków dla normalnych* ludzi.

  *Tak, komputerowcy nie są normalni

 2. RSS jest od kiedy pamiętam..
  A może to tylko moja wyobraźnia podsyła mi nowe fotki do czytnika RSS? :O

 3. To taki przekaz myśli, niebezpiecznik myśli, że wysyła, a ty myślisz, że odbierasz :)

 4. “daj mi znac” w stopce geekfuna nie działa

 5. co to znaczy fud :)?

 6. To było celowe. McAfee sux. Antywirusy sux.

 7. http://pl.wikipedia.org/wiki/FUD
  Jakby ktoś nie wiedział ;p

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: