22:34
11/11/2010

Niesamowicie rozbawiło mnie poniższe zdjęcie. Przeczytajcie pierwsze litery z tego bannera McAfee, a dowiecie się dlaczego.

McAfee FUD

McAfee == FUD?

That’s McAfee’s Security! Czyżby w końcu ktoś odważył się na głos powiedzieć, czym tak naprawdę jest rynek antywirusowy? ;-)

Naprawdę ciekaw jestem, czy ten FUD to celowe działania marketingu “wirusowego”, czy zwykłe przeoczenie? To, że biuro prasowe McAfee jeszcze nie podesłało nam prasówki w tej sprawie, chyba sugeruje to drugie :>

P.S. Więcej hermetycznego, technicznego/geekowatego humoru znajdziecie jak zwykle na Geekfunie (który dorobił się RSS-a).

Przeczytaj także:


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Nie tylko “hermetycznego, technicznego/geekowatego” bo całkiem sporo jest obrazków dla normalnych* ludzi.

  *Tak, komputerowcy nie są normalni

 2. RSS jest od kiedy pamiętam..
  A może to tylko moja wyobraźnia podsyła mi nowe fotki do czytnika RSS? :O

 3. To taki przekaz myśli, niebezpiecznik myśli, że wysyła, a ty myślisz, że odbierasz :)

 4. “daj mi znac” w stopce geekfuna nie działa

 5. co to znaczy fud :)?

 6. To było celowe. McAfee sux. Antywirusy sux.

 7. http://pl.wikipedia.org/wiki/FUD
  Jakby ktoś nie wiedział ;p

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: