10:50
9/11/2016

14 listopada 2016 w Gdyni odbędzie się konferencja “Bezpieczeństwo w biznesie”, którą organizujemy wraz z przyjaciółmi z VS DATA. W ramach 4 godzin wykładów zademonstrujemy w praktyce zarówno ataki, na jakie narażone są współczesne firmy i ich pracownicy, jak i skuteczne metody ochrony przed nimi. Obiecujemy, że będzie i merytorycznie i zabawnie zarazem. Zapraszamy więc do rejestracji!

Oto agenda spotkania:

Agenda spotkania

Agenda spotkania


Oto “szerszy” opis niebezpiecznikowej prelekcji:

Jak ukradliśmy 13 milionów jednym e-mailem — case study
Ataki socjotechniczne mocno różnią się od klasycznych włamań komputerowych. Kiedy celem ataku są ludzie, a nie oprogramowanie, nigdy nie wiadomo, jak zareagują. A reagują w bardzo nieprzewidywalny sposób…
W ramach prelekcji, pokazane zostaną kulisy ataków socjotechnicznych przeprowadzonych przez zespół bezpieczeństwa Niebezpiecznik.pl w latach 2014-2016 w kilku polskich firmach z różnych branż. Wykład będzie przeplatany praktycznymi demonstracjami ataków na żywo (na publiczności ;) i zrzutami ekranów z e-maili jakie faktycznie były wymieniane pomiędzy atakującymi a pracownikami-ofiarami. Pokażemy jak podeszliśmy pracowników różnych polskich firm, ale udzielimy także rad, co zrobić, aby skutecznie ograniczyć ryzyko tego typu ataków w swojej firmie.
Niniejsze prelekcja była pokazywana na wielu branżowych konferencjach i wielokrotnie zdobyła tytuł najlepszej prelekcji danej konferencji.

Udział w konferencji jest całkowicie darmowy, ale mamy ograniczoną liczbę miejsc. Ponieważ spodziewamy się większej liczby chętnych niż jest w stanie pomieścić sala, już teraz otwieramy wstępną internetową rezerwację miejsc. Do końca dania (9 listopada, 23:59) zbieramy aplikacje w poniższym formularzu, a w czwartek do wybranych osób roześlemy imienne zaproszenia, które umożliwią wejście na spotkanie.

UWAGA!
Spotkanie jest przeznaczone dla pracowników firm, a wykłady dedykowane przede wszystkim 2 grupom docelowym: managerom IT lub HR i firmowym administratorom/informatykom. Naszym idealnym, “poszukiwanym uczestnikiem” jest 2 osobowa delegacja z danej firmy: osoba techniczna wraz z dyrektorem lub managerem działu IT albo HR. W przypadku większej liczby zgłoszeń niż liczba dostępnych miejsc, zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia aplikacji, które są niekompletne lub nie spełniają powyższych wymogów.

 

Zgłoś chęć udziału już dziś!

Formularz znika o godz. 23:59 w środę, 9 listopada.

Rejestracja została zamknięta, ale jeśli bardzo zależy Ci na udziale, napisz na konferencja@niebezpiecznik.pl z firmowego adresu e-mail i zobaczymy, co da się zrobić :)

Prelegenci:

secure_world_conference_gdynia_poland


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. A jest szansa na jakiś stream? Nie mieszkam w 3-mieście ani okolicach, a bardzo chętnie zobaczył bym prelekcje.

  • Niestety, nie planujemy na tej edycji streamingu. Ale w zależności od tego, jak spotkanie się uda, rozważamy realizację kilku kolejnych eventów, także w innych miastach i także dla freelancerów/studentów, nie tylko dla firm.

  • Czekam w takim razie @Piotr Konieczny na event we WRO, ew. Poznań :)

 2. na coś podobnego w KrK bardzo chętnie bym poszedł :)

  • Podobny wykład (z trochę inną szczegółowością) był realizowany w Krakowie. Z racji olbrzymiego zainteresowania, nawet 2 razy :-)
   Niewykluczone, że będzie kolejna powtórka niebawem…

 3. hmmm …. otrzymując wiadomość w dniu 09.11 ok 22.00 nie mam szans :-)))) Szkoda, iż tak późno. Występ team-u Niebezpiecznik and VS DATA zawsze jest bardzo ciekawe. Jeśli nie jest możliwy streaming online to może w offline :-)) Pomyślcie o tym.

 4. Chętnie bym się wybrał, ale trochę daleko – za daleko jak na 2 wystąpienia. Pozostaje czekać, aż pojawi się coś w mazowieckim :)

 5. Kto nie był niech żałuje
  Fantastyczne szkolenie.
  Mnóstwo praktycznej wiedzy, z wielkim poczuciem humory.

  Pozdrawiam serdecznie pana Piotra Koniecznego i pana Witolda Sobolewskiego..

  Uczestników tej dyskusji zachęcam do udziału w wykładach/konferencjach
  WARTO!!!

 6. W końcu było coś w Trójmieście, a ja przeczytałem o tym w grudniu ehhh :/

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: