12:03
8/5/2017

Konferencji CONFidence nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Co wiosnę odbywa się w Krakowie, od niedawna w mrocznym hotelu Forum nad brzegiem Wisły, sprzyjającym kuluarowej integracji. Tym razem CONFidence odbywa się 18-19 maja.

W tym roku Niebezpiecznik bliżej współpracował z Proideą: ocenialiśmy CFP i proponowaliśmy prelegentów. Udało się ściągnąć kilka osób z policyjnych wydziałów do walki z cyberprzestępczością. Dlatego tym bardziej zapraszamy do rejestracji. Z kodem niebezpiecznik20 otrzymacie 20% zniżki na cenę wejściówki, czyli za 2 dni imprezy zapłacicie 720 PLN netto. Studenci płacą tylko 120 PLN.

Techniczne prezentacje, case studies, warsztaty i konkursy (Capture The Flag) to trzon konferencji. Jednak CONFidence to także spotkanie społeczności IT security w naprawdę niepowtarzalnej, luźnej atmosferze. Co roku konferencja przyciąga setki hakerów, programistów, specjalistów i studentów.

Dobrą rekomendacją tej imprezy jest to, że jeszcze przed ogłoszeniem agendy, połowa miejsc była już wyprzedana. To się nazywa renoma! Dlatego nie czekajcie aż miejsc zabraknie i rejestrujcie się czym prędzej z kodem niebezpiecznik20. A kiedy już będziecie na miejscu — nie zapomnijcie odwiedzić naszego kącika!

Jak zwykle, będziemy mieli dla Was kilka rzeczy do zhackowania i gadżety do chownowania.

Przeczytaj także:

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: