19:13
12/4/2015

Nasz czytelnika Jakub podesłał stary, ale jary filmik dokumentalny o jednym z oszustów z Wielkiej Brytanii. Zarabiał miliony, poszedł siedzieć, a teraz ma firmę, która pomaga innym firmom uchronić się przed przekrętami, jakie kiedyś sam wykonywał:

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Literówka, “Nasz czytelnika” zamiast “Nasz czytelnik”.

    • Jakub zmieniła płeć.

  2. Ciekawe, chociaż nic odkrywczego nie powiedziano w filmie. Chwali się za to Tony’emu, że tworzy legalny biznes, chociaż obawiam się, że korporacje mają wliczone straty na fraudzie w koszty działalności i będzie to przeszkodą dla nowej firmy. Mimo wszystko mam nadzieję, że dobro zwycięży :).

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: