7:50
21/7/2014

Obszerny zestaw narzędzi i analiz dotyczących badania wydajności Linuksa znajdziecie tutaj, a poniżej wrzucamy podsumowanie części informacji w postaci “infografiki”:

linuxperftools

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Zaklencia jak w Harrym Potterze.

    • Tak bierzesz pendrive’a i zaklęcie w postaci komendy, które celujesz w komputer.

  2. a i tak w większości co poważniejszych diagnostyk pierwszym poleceniem jest oczywiście “weźmisz czarną kurę zabitą o północy na rozstaju dróg”, a potem dopiero /proc i netstat :-)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: