10:17
31/3/2010

Ncrack to narzędzie typu łamacz-haseł, pozwalające przetestować hosty pod kątem wykorzystania słabych haseł.

Ncrack wspiera protokoły SSH, FTP, TELNET i HTTP i cechuje go duża prędkość działania oraz dobra skalowalność. Stworzony przy pomocy twórcy nmapa, posiada podobną do niego elastyczność w konfiguracji. Dzięki temu, przetestowanie mechanizmów uwierzytelniania w całej podsieci jest szybkie i bajecznie proste.

Ncrack w akcji

Program mozna pobrać w wersjach na Windows, Linux i Mac OS X. Podręcznik programu wyjaśniający wszystkie opcje znajdziecie tutaj.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

13 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. a o thc-hydra słyszeli? http://freeworld.thc.org/thc-hydra/

  • Słyszeli. Opiszą. Wszystko po kolei ;)

 2. Przy okazji warto się zapoznać również z programem THC-HYDRA :).

 3. Większość użytkowników się pewnie domyśli jak naprawić link do podręcznika, jednak trochę głupio kierować na 404kę od razu ;)

 4. dla mało spostrzegawczych ;)

  http://nmap.org/ncrack/man.html

 5. O, jak jest pod windę to potestuję. ;]

 6. Pewnie Pan Piotr chciał być pierwszy i już dzisiaj zrobił primaaprillisowy żart ;-)

 7. Sorry, urwało mi l od intelnetu ;)

 8. Czemu takich zabawek nie robią pod też pod smartphony ? Tak wiem elastyczność tych urządzeń i w ogóle ale może ma ktoś podobne cacko do tego na windows mobile 5 lub 6 ? :] (sgh-i600)

  • @ShutDown pod WindowsMobile na pewno znajdziesz łamacz haseł dla Wifi (WEP).

 9. http://www.hoobie.net/brutus/ (z http://sectools.org/crackers.html) http://www.foofus.net/jmk/medusa/medusa.html no i wspominana hydra, ale ncracka też chętnie sprawdzę

 10. hej..czy jest może jakaś osoba która pomogła by mi złamać hasło na nk? Niestety nie znam się na tych programach :((

 11. ej, bo ktoś mi podpierdolił (ktoś z zachodu) moje konto na Steam, i zmienił od razu hasło, więc potrzebuję odpowiedzi czy to mi pomoże się Włamać na moje “byłe” konto?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: