0:20
13/5/2010

Grzesiek podesłał nam takie zdjęcie:

Plakat Niebezpiecznika w okolicach Uniwersytetu Warszawskiego (fot. Grzegorz Niemirowski)

Świetne, prawda? Kiedyś myśleliśmy o bardzo podobnym logo, właśnie z takim tradycyjnym bezpiecznikiem — ale niestety ciężko coś takiego przedstawić w jednokolorowej grafice wektorowej… Z tego powodu wygrał pikselowy diabeł z trójzębem ;-)

P.S. Zastanawiamy się, czy jest już taki plakat, na którym ktoś dopisał “.pl”… ;-)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

15 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Szczujecie. :)

 2. tylko czego to reklama?

 3. @Jurgi Filodendryta i to bezszczebelnie normalnie ;)! Przeciez to jakby powiedziec “I doubledog dare You ze tego nie zrobisz!” LOL!

 4. @AdamM – reklama prawdopodobnie dotyczy Centralnego Instytutu Ochrony Pracy (vide logo), dostarczającego soft np. dla działów BHP. Więc może ta analogia nie jest aż tak odległa;)

 5. jak to czego reklama?? samodzielnej naprawy bezpiecznika metoda “na krotko”.

 6. Gdybym mieszkał w pobliżu dopisałbym .pl ;D

 7. @AdamM: pewnie tego, żeby starym zwyczajem nie bawić się w domowego elektryka, tylko po prostu wymienić bezpiecznik. ;]

 8. @AdamM: Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy. Pierwsza nagroda w konkursie na plakat bezpieczeństwa pracy w dziedzinie “Elektryczność”.

  http://www.ciop.pl/473.html?idelementu=22848

 9. Fajne, jak zobaczę to dopiszę .pl :) Mam ze sobą zmywalny flamaster, na – powiedzmy – niegrzecznie parkujących :)

 10. To są nie tyle reklamy CIOP-PIB ile raczej plakaty promujące bezpieczeństwo pracy: http://www.old.nettg.pl/Aktualnosci/Gornictwo/Kraj/Wystawa-plakatow-o-bezpieczenstwie-pracy,15812,1

 11. Takie reklamy nazywa się reklamami społecznymi jak stop piratom drogowym itp
  W rzeczywistości ciekawe obejścia widziałem.

  Pozdrawiam

 12. Nie zadziała, przy wkręcaniu zsuną się druciki z przodu – trzeba ciaśniej owinąć ;-)
  Teraz to faktycznie jest niebezpiecznik :D

 13. Nie mogę w Waszym sklepie zamówić koszulki z tym zdjęciem. Kiedy będzie to działać?
  :>

  • @guzik: Wykrakałeś. Bo sklep jest właśnie przygotowywany. Wzory koszulek zapostowaliśmy ostatnio na fejsiuniu.

 14. Wybrałbym model 1. A swoją droga może uda się Wam skontaktować z panią Pauliną Walter i zrobić model 3 z niebezpiecznym bezpiecznikiem.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: