23:59
31/10/2009

Kilka miesięcy temu doszliśmy do wniosku, że nie ma w Polsce dobrego miejsca poświęconemu w całości bezpieczeństwu komputerowemu …i postanowiliśmy to zmienić ;-) Tak powstał Niebezpiecznik, vortal zarówno dla specjalistów ds. bezpieczeństwa, pentesterów, administratorów danych osobowych jak i zwykłych internautów, chcących doskonalić swoje umiejętności w zakresie bezpiecznego korzystania z komputera i Internetu.

Chcemy przede wszystkim przekazywać Wam rzetelne informacje i praktyczne porady dotyczące bezpieczeństwa IT. Mamy nadzieję, że będziecie nam w tym pomagać — zapraszamy więc do współpracy.

Obiecujemy, że z czasem na Niebezpieczniku pojawią się kolejne działy pozwalające na szerszą wymianę doświadczeń i branżową dyskusję. Niebezpiecznik ma przede wszystkim służyć Wam, dlatego konstruktywna krytyka i wszelkie sugestie są zawsze mile widziane!

Możecie nas śledzić przez RSS lub zapisać się na nasz newsletter.
Jesteśmy także na Blipie i Twitterze.

Aha, zaczynamy od konkursu… :-)

P.S.
Dlaczego startujemy właśnie dziś? A czy jest jakiś lepszy moment niż przełom Halloween i Święta Zmarłych, żeby rozpocząć działalność najmroczniejszego portalu w Polsce? :-)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

12 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. 27959ed55073d808b60881fde0932252

 2. No cześć,
  Widzę że zebrała się cała śmietanka polskiego security :) Mam nadzieję że wyjdzie z tego coś konkretnego ;) Narazie troszkę słaaabo panowie.

  Pozdrawiam i ściskam za was kciuki.

 3. PS. Jak tu do c*** avatar sobie ustawić ?

 4. @Wesoł: skorzystaj z serwisu Gravatar.com (API robi skrót z Twojego adresu e-mail i odpytuje po nim Gravatar).

 5. @pk: Dzięki :)

 6. […] właśnie minął pierwszy rok… Kiedy zaczynaliśmy, niewielu wierzyło że wytrwamy w regularnym pisaniu na temat bezpieczeństwa komputerowego. […]

 7. […] 2 lata temu odbezpieczyliśmy Niebezpiecznika — bo czy jakiekolwiek inne święto niż Samhain (Halloween) lepiej pasuje do […]

 8. Data URI?
  ?

 9. A dzie czecie urodzinki? ;]

 10. I też ich nie będziecie obchodzić? Za rok piata rocznica, okrągła, jakiś zlocik Niebezpieczników?

 11. 1880 ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: