23:59
31/10/2009

Kilka miesięcy temu doszliśmy do wniosku, że nie ma w Polsce dobrego miejsca poświęconemu w całości bezpieczeństwu komputerowemu …i postanowiliśmy to zmienić ;-) Tak powstał Niebezpiecznik, vortal zarówno dla specjalistów ds. bezpieczeństwa, pentesterów, administratorów danych osobowych jak i zwykłych internautów, chcących doskonalić swoje umiejętności w zakresie bezpiecznego korzystania z komputera i Internetu.

Chcemy przede wszystkim przekazywać Wam rzetelne informacje i praktyczne porady dotyczące bezpieczeństwa IT. Mamy nadzieję, że będziecie nam w tym pomagać — zapraszamy więc do współpracy.

Obiecujemy, że z czasem na Niebezpieczniku pojawią się kolejne działy pozwalające na szerszą wymianę doświadczeń i branżową dyskusję. Niebezpiecznik ma przede wszystkim służyć Wam, dlatego konstruktywna krytyka i wszelkie sugestie są zawsze mile widziane!

Możecie nas śledzić przez RSS lub zapisać się na nasz newsletter.
Jesteśmy także na Blipie i Twitterze.

Aha, zaczynamy od konkursu… :-)

P.S.
Dlaczego startujemy właśnie dziś? A czy jest jakiś lepszy moment niż przełom Halloween i Święta Zmarłych, żeby rozpocząć działalność najmroczniejszego portalu w Polsce? :-)

Przeczytaj także:

12 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. 27959ed55073d808b60881fde0932252

 2. No cześć,
  Widzę że zebrała się cała śmietanka polskiego security :) Mam nadzieję że wyjdzie z tego coś konkretnego ;) Narazie troszkę słaaabo panowie.

  Pozdrawiam i ściskam za was kciuki.

 3. PS. Jak tu do c*** avatar sobie ustawić ?

 4. @Wesoł: skorzystaj z serwisu Gravatar.com (API robi skrót z Twojego adresu e-mail i odpytuje po nim Gravatar).

 5. @pk: Dzięki :)

 6. […] właśnie minął pierwszy rok… Kiedy zaczynaliśmy, niewielu wierzyło że wytrwamy w regularnym pisaniu na temat bezpieczeństwa komputerowego. […]

 7. […] 2 lata temu odbezpieczyliśmy Niebezpiecznika — bo czy jakiekolwiek inne święto niż Samhain (Halloween) lepiej pasuje do […]

 8. Data URI?
  ?

 9. A dzie czecie urodzinki? ;]

 10. I też ich nie będziecie obchodzić? Za rok piata rocznica, okrągła, jakiś zlocik Niebezpieczników?

 11. 1880 ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: