23:54
2/8/2015

Niemcy najpierw chciały prowadzić śledztwo w sprawie podejrzenia dziennikarzy z serwisu netzpolitik.org o zdradę, a teraz po głośnych protestach odpuszczają. Dziennikarze opublikowali, cytując ściśle tajny raport, informacje na temat planowanego przez niemiecki rząd zaostrzenia inwigilacji społeczeństwa i stworzenia w tym celu specjalnej jednostki do monitoringu internetu a zwłaszcza mediów społecznościowych.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. Powinna istnieć jakaś instytucje, która nam – internautom – pozwala na wymierzenie kary za takie zbrodnie przeciwko “cyfrowemu społeczeństwu”.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: