18:04
10/9/2013

Przeleciał na wysokości 60 metrów. Miał szukać szpiegowskich instalacji NSA na dachu konsulatu. Nie znalazł. Za to zniszczył porcelanę w konsulacie ;)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Niemcy muszą teraz szybko sprawdzić, czy nie mają gdzieś braków w demokracji. Bo jeszcze się okaże, że mają i amerykanie przylecą im je uzupełnić. ;)

  • Ale na szczęście ilość demokracji w państwie jest odwrotnie proporcjonalna do złóż ropy, więc Niemcy raczej nie mają się czego bać

 2. bzdura. u mnie 10m nad glowa na rigu smiglowce laduja 2 razy dziennie – sikorsky s92 z 18 osobami na pokladzie i nic sie nie tlucze. porcelany co prawda nie ma ale ze 20 okien, kubki, lampy zewn. i ze 30 komputerow. a im sie porcelana z lubiany czy inne wazy ming potlukly… hehe

 3. Amerykanie w Niemczech już są. Zasiedzieli się od II Wojny. Cytat: “W tej chwili w Europie Amerykanie utrzymują cztery brygady wojsk lądowych. Trzy w Niemczech i jedną we Włoszech.”

 4. Rammstein.

 5. Pokazówka niemieckiej kanclerz przed wyborami. A media
  oczywiście podchwyciły temat i robią w bambuko swoich obywateli, a
  niemieckie i amerykańskie służby się śmieją….

 6. Jaka pokazówka, rzeczywiście trzeba wysłać śmigłowiec, ba całą flotę, żeby obejrzeć dach… A nie łatwiej użyć quadro-copter’a których używa policja do monitorowania miasta?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: