18:04
10/9/2013

Przeleciał na wysokości 60 metrów. Miał szukać szpiegowskich instalacji NSA na dachu konsulatu. Nie znalazł. Za to zniszczył porcelanę w konsulacie ;)

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Niemcy muszą teraz szybko sprawdzić, czy nie mają gdzieś braków w demokracji. Bo jeszcze się okaże, że mają i amerykanie przylecą im je uzupełnić. ;)

  • Ale na szczęście ilość demokracji w państwie jest odwrotnie proporcjonalna do złóż ropy, więc Niemcy raczej nie mają się czego bać

 2. bzdura. u mnie 10m nad glowa na rigu smiglowce laduja 2 razy dziennie – sikorsky s92 z 18 osobami na pokladzie i nic sie nie tlucze. porcelany co prawda nie ma ale ze 20 okien, kubki, lampy zewn. i ze 30 komputerow. a im sie porcelana z lubiany czy inne wazy ming potlukly… hehe

 3. Amerykanie w Niemczech już są. Zasiedzieli się od II Wojny. Cytat: “W tej chwili w Europie Amerykanie utrzymują cztery brygady wojsk lądowych. Trzy w Niemczech i jedną we Włoszech.”

 4. Rammstein.

 5. Pokazówka niemieckiej kanclerz przed wyborami. A media
  oczywiście podchwyciły temat i robią w bambuko swoich obywateli, a
  niemieckie i amerykańskie służby się śmieją….

 6. Jaka pokazówka, rzeczywiście trzeba wysłać śmigłowiec, ba całą flotę, żeby obejrzeć dach… A nie łatwiej użyć quadro-copter’a których używa policja do monitorowania miasta?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: