13:11
18/10/2011

NoScript dla Androida

Mobilna wersja popularnego dodatku do Firefoksa jest już gotowa.

NoScript dla Firefox Mobile

NoScript dla urządzeń mobilnych nazywa się NoScript Anywhere i współpracuje z Firefoksem dla Androida. Posiada wszystkie główne funkcje starszego brata.

 • Pozwala wybierac które ze skryptów mają prawo odtwarzać się na danej stronie.
 • Chroni przed XSS-ami
 • Chroni przed Clickjackingiem (funkcja ClearClick)
 • Chroni przed atakami DNS rebinding i CSRF w kontekście lokalnego routera (funkcja App Boundaries Enforcer
NoScript Mobile

NoScript Anywhere / Mobile

Wtyczkę można pobrać stąd.

Przeczytaj także:

11 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Ok, wszystko fajnie, tylko mało ludzi korzysta z firefoxa pod andoidem. Inne browsery są jak najbardziej przed firefoxem.

 2. Szkoda, że tylko dla Fx. Mogłoby pojawić się coś podobnego, co by współpracowało z domyślną przeglądarką, albo chociaż Operą Mobile…

 3. Dokładnie FF to chyba najgorsza dostępna przeglądarka na Androida.

 4. FF na Androida działa tylko na tych nowszych sprzętach z ARM v7, ja mając SE X8 mam ARMa v6, przez co lisek nie zadziała. Dolphin browser jest to fajną przeglądarka, mogło by pod nią coś takiego wyjść ;)

 5. testowalem kilka roznych przegladarek. niestety nie znalazlem jeszcze idealu na androida – firefox jest na samym koncu listy z jego zawieszkami itd :(

 6. Żadna sensacja, dla Nokii N900 już od dawna dostępne są niemal wszystkie dodatki z desktopowej wersji ff.

 7. Jakiego sprzetu nie uzywalbym (symbian, windows mobile, czy teraz android) zawsze uzywalem opery. imo flagowa przegladarka, ale zeby nie oftopwac w kierunku flame’a: wychodzi na to ze najlepszym noscriptem jest rozbudowany /etc/hosts i defaultowe bieganie po stronach z wylaczonym jsem.

 8. Nokia N900. Jaka szkoda że oni dopiero teraz dodali moduł komórkowy do Maemo. Nie musieliby dzisiaj się bratać z Microsoftem…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: