10:01
8/7/2013

Opis kilku “security features”, jakie nadchodzą w nowym iOS. Teza: Apple stara się wprowadzać bezpieczeństwo “delikatnie”, w sposób niezauważalny dla użytkownika. Czyli znów user experience ponad wszystko. Power userom, rzecz jasna, większość domyślnych narzędzi Apple związanych z bezpieczeństwem nie wystarczy, ale one mają chronić masy, a nie tzw. “pryszczersów”… :)

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Oczywiście że user experience ponad wszystko. Przeciętny użytkownik ma w pompie te wszystkie przeszkadzajki (póki go nie obrobią, wtedy pamięta o nich przez tydzień może dwa). Można zrobić ultrasekjurny smartfon, tylko kto go kupi, dzwudziestu geeków na krzyż, bo pozostałe osiemdziesiąt strzeli focha, że nie jest GNU, unencumbered i wogle? ;)

    • rozbawiło mnie określenie, że smartfon nie jest gnu ;)) dzięki.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: