10:01
8/7/2013

Opis kilku “security features”, jakie nadchodzą w nowym iOS. Teza: Apple stara się wprowadzać bezpieczeństwo “delikatnie”, w sposób niezauważalny dla użytkownika. Czyli znów user experience ponad wszystko. Power userom, rzecz jasna, większość domyślnych narzędzi Apple związanych z bezpieczeństwem nie wystarczy, ale one mają chronić masy, a nie tzw. “pryszczersów”… :)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Oczywiście że user experience ponad wszystko. Przeciętny użytkownik ma w pompie te wszystkie przeszkadzajki (póki go nie obrobią, wtedy pamięta o nich przez tydzień może dwa). Można zrobić ultrasekjurny smartfon, tylko kto go kupi, dzwudziestu geeków na krzyż, bo pozostałe osiemdziesiąt strzeli focha, że nie jest GNU, unencumbered i wogle? ;)

    • rozbawiło mnie określenie, że smartfon nie jest gnu ;)) dzięki.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: