14:37
15/4/2024

Adminie, sysopie, programisto, osintowcu! Oto terminy naszych napakowanych praktyką szkoleń na miesiąć maj:

Opisy i daty wszystkich szkoleń oraz formularz znajdziesz na naszej podstronie SZKOLENIA.

Użyj firmowego budżetu szkoleniowego!

Te szkolenia możesz opłacić z firmowego budżetu szkoleniowego. Mamy specjalny PDF z “argumentami dla szefa”, jeśli potrzebujecie szablonu rozmowy z przełożonym w tej sprawie. Wyślijcie nam e-maila na szkolenia@niebezpiecznik.pl, to go dostaniecie.

PS. Osoby mniej techniczne, (managerów i zarządy) lub osoby z mniejszym budżetem zapraszamy na nasz wykład “Jak nie dać się zhackować?” — tam też masa przystępnie podanej praktyki z “codziennego” cyberbezpieczeństwa. Oto miasta, które odwiedzimy:

Powyższe szkolenia, to powód dla którego na Niebezpieczniku nie ma paywalla :-) Dlatego będziemy wdzięczni jeśli podeślecie powyższą listę do swoich HR, wrzucicie na firmowego slacka i do kolegów z innych zespołów. Dzięki!


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: