17:40
2/1/2018

Jeśli chcieliście tanio uzupełnić swoją biblioteczkę, to teraz jest na to niezła szansa. Ebookpoint.pl dziś i jutro ma promocję o nazwie #ZACZYTANI2018, w ramach której rabaty na niektóre z książek sięgają aż 93%.

Ebookpoint - promocja

Ebookpoint – promocja

A oto niezmiennie dobre, polecane przez nas przy każdej okazji książki/ebooki, z rozbiciem na grupy zawodowe :) Najpierw coś dla każdego fana Trójki i napadów banki pełnych zabawnych wpadek rabusiów — świeża książka pt. To jest napad! redaktora Wałkuskiego.

Dla osób zainteresowanych bezpieczeństwem IT (na każdym poziomie wiedzy):

Sekcja dla programistów:

Coś dla administratorów, dev/sysopów:

Coś dla tych z Was, którzy już mają dzieci:

I trochę luźniejsze, ale nie mniej ciekawe pozycje:

Oraz jak zwykle, wielokrotnie już przez nas polecana — klasyka gatunku:

Pełne zestawienie książek objętych promocją znajdziecie na dedykowanej podstronie Ebookpointa — tam też konkurs, w którym można wygrać czytnik.

Przeczytaj także:

 

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. “Data Science i uczenie maszynowe” jest takie sobie. Z jednej strony autor dosyć jasno tłumaczy podstawy (i tylko podstawy), a z drugiej używa AzureML do przykładów – co samo w sobie nie jest złe, ale mogliby o tym wspomnieć gdziekolwiek w opisie książki.

 2. Właściwie czemu docker jest dla hipsterów?

 3. “… można wygrać czytnik” – ja z rozpędu przeczytałem “czajnik” ;-P
  Za dużo internetów ;o)

 4. Rekomendacje ciekawe, ale chyba nie do końca dotyczą promocji noworocznej. Mitnicka w ebooku w ogóle nie ma (przynajmniej w ebookpoint, bo gdzie indziej się znajdzie), a ceny kilku innych książek wykraczają poza promocyjne 19,90, czasem dość mocno.

 5. Java Security data wydania…. 2001-05-17

  Czy to w ogóle jest jeszcze aktualne? Minęło 16 lat…

 6. „W końcu w polskiej wersji językowej!” – gdyby polskie tłumaczenia były na poziomie, to może i byłby to pozytyw, ale po kilku pozycjach tłumaczonych przez Helion dochodzę do wniosku, że nie warto marnować czasu na polskie wersje. Kanciaste i niespójne, wprowadzające neologizmy, które tylko zaciemniają obraz przez tłumaczenie na siłę. Dzięki za listę sugestii, poszukam w oryginale!

  • Od dawna wiadomo że jeżeli faktycznie chcesz być na bieżąco w IT i mieć oryginalny przekaz to MUSISZ korzystać z wersji oryginalnych (przeważnie anglojęzycznych).
   Każde tłumaczenie czy to książki, wywiadu, filmu wprowadza przekłamanie i zmienienia ogólny przekaz (każde).

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: