21:15
14/1/2010

Gynvael donosi, że hackerski magazyn Hack In The Box, który po wydaniu 37 numerów umarł w 2005 roku, doczekał się wznowienia. Poniżej znajdziecie listę artykułów z najnowszego numeru, w tym artykuł Gynvaela i link do ściągnięcia e-zinu w PDF-ie.

  • Exception Detection on Windows (Gynvael Coldwind)
  • The Art of DLL Injection (Christian Wojner, CERT.at)
  • LDAP Injection. Attack and Defense Techniques (Esteban Guillardoy, Facundo de Guzman, Hernan Abbamonte)
  • Xprobe2-NG. Low Volume Remote Network Information Gathering Tool (Fedor V. Yarochkin. Ofir Arkin (Insightix), Meder Kydyraliev (Google), Shih-Yao Dai, Yennun Huang (Vee Telecom) and Sy-Yen Kyo)
  • Malware Obfuscation. Tricks and Traps (Wayne Huang, Armorize Technologies)
  • Reconstructing Dalvik Applications Using UNDX (Marc Schönefeld)

Pobierz HITB #1 w PDF


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Czemu mnie w ogóle nie dziwi że to po angielsku? :( Nawet w dzisiejszym świecie nie wszyscy go znają. Szkoda że nie ma takiego w wersji PL. A może jest?

  2. […] w edukację Polaków w zakresie bezpieczeństwa komputerowego. Gyn m.in. opublikował artykuł w HITB Magazine, a j00ru stworzył dwie superużyteczne tablice graficznych wywołań systemowych oraz funkcji […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: