16:25
20/11/2020

Najważniejsza wiadomość na początek. Rezerwujcie czas 27-28 listopada i rejestrujcie się na konferencję Oh My H@ck.

Wirus zmusił bezpieczników do spotkań przez internet

Jesień i zima to zawsze był czas wielu konferencji, na których nasza branża mogła się spotkać, powymieniać wiedzą i przy okazji przybić piątkę, stukając się szklaneczkami z colą. Kto by pomyślał, że w tym roku wszystko do góry nogami wywróci nie kto inny, a …wirus, niekomputerowy. Zamiast się smucić, dostrzeżmy pozytywy nowego. Dzięki przeniesieniu się konferencji do świata online, w końcu można chłonąć wiedzę nie ruszając się ze swojego łóżka, nie marznąć w pociągu doznającym opóźnienia i bez tłoczenia się pod salami przy co ciekawszych wykładach.

Oh My H@ck

Tej konferencji nie trzeba przedstawiać. To znaczy trochę trzeba, bo nazwa uległa zmianie. Rok temu event występował pod nazwą What The Hack, a w tym roku zforkował i tak powstała Oh My H@ack. Konferencja przygotowana specjalnie z myślą o branży IT security. Adam Lange, Paweł Maziarz, Michał Purzyński to pierwsi z kilkudziesięciu specjalistów, którzy będą Was bawili i uczyli. A że nad całością czuwa Adam z Zaufanej Trzeciej Strony, to możecie być pewni, że na Oh My H@ck mięsa nie zabraknie.

W programie m.in.:

  – Hakowanie Sztucznej inteligencji
  – Od u0 do milionera – atakowanie komunikacji międzyprocesowej aplikacji na macOS
  – AppSec & bughunting wspierany maszynowo – czyli o tym jak pozbawić pracy ludzi z security
  – Czy naprawdę nie wolno teraz wysyłać danych do USA i co zrobić, żeby było jak dawniej?
  – Be Cool and hack GraphQL
  – Eksploitacja w g-moll, czyli jak skomponować RCE

Dobra, dawać zniżkę na bilety!

Oto ona: rejestracja z kodem admin123 sprawi, że z ceny biletu odpadnie wam 15%. Rejestracja jest na tej stronie.

PS. Waszej uwadze polecamy zwłaszcza bilety z wyjątkowym zestawem konferencyjnym, w skład którego wchodzi bluza, kraftowe piwo i brandowane gadżety. Wszystkie wykłady będą dostępne przez następne dwa tygodnie po konferencji, więc spokojnie zdążycie przeanalizować każde wystąpienie.

Przeczytaj także:

2 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. What The H@ck chyba nie sforkował, ale kontynuuje się pod nową nazwą? Vide https://thehacksummit.com/

 2. What The Hack rozdrobnił się na dwie konferencje: The Hack Summit i Oh My Hack. Organizatorzy tego drugiego nie odpowiedzają na zapytania w tej materii. A szkoda, bo pcyha kroczy przed upadkiem.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: