8:10
16/8/2011

mn0g0.su oferuje na sprzedaż numery skradzionych kart kredytowych …i backupuje swoją bazę danych w niezbyt bezpieczny sposób. Wynik: 81 000 numerów kart kredytowych, wraz z datami ważności, kodami CVV oraz danymi adresowymi posiadacza zostało wykradzionych. Ale to nie wszystko — w backupowanej, wykradzionej bazie znajdowały się także dane klientów sklepu mn0g0.su (wraz z adresami IP).

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Robin Hood! :). Chociaż prawdopodobnie już dawno odsprzedał to, co ukradł od złodziei.

  2. Nie ma to jak backup-fail. Podobnie było chyba z wykopem czy wieloma innymi serwerami :-)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: