16:25
20/8/2012

Nowa wersja OllyDbg, do pobrania stąd.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. nie przepadam za tym progzem, wole debugger wbudowany w visual studio bo pokazuje gdzie jest bug w kodzie.

    • Ja się pewnie nie znam, ale imo olly ma całkiem inny target, tzn nie jest do deweloperki, a do RE.

  2. jupiii ;) stary dobry olly…

  3. Polecałbym podejść do nowej wersji z dystansem. Często się bowiem crashuje i ogólnie wymaga poprawek. Wersja 1.1.0 natomiast jest OK :)

  4. Co nowego w tej wersji? Podgląd sterty dalej nie działa na nowych systemach? Jak oglądam tę wersję to odnoszę wrażenie że część funkcjonalności wyleciała. Dziury załatane?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: