9:00
16/7/2011

Oracle ostrzega, że we wtorek opublikuje 78 patchy, łatających tak poważne błędy, że zaleca się użytkownikom jak najszybsze zaaplikowanie poprawek, jak tylko będą one dostępne.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Oracle jest jak Microsoft – też organizuje Patch Tuesday ;).

  2. O jakie milusie! Firma informuje o kilkudziesięciu błędach klasy “critical” (“vulnerabilities may be remotely exploitable without authentication”) a patche za dobrych parę dni. Plus upubliczniona lista zagrożonych aplikacji wraz z wersjami produktu. “Hakierzy” zacierają ręce, a Admini do wtorku mogą iść na piwo (wersja soft, bo i tak nic się do wtorku nie działa) albo do wtorku nie zmrużyć oka (wersja hard, trzeba 24/7 siedzieć na logach i killować podejrzane zachowania).

    Chociaż z drugiej strony – lepsze takie powiadomienie niż żadne.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: