11:09
7/7/2022

Przypominamy, że dziś o 23:59 przestajemy przydzielać wieczysty dostęp do naszego Internetowego Kursu OSINT. Od północy kurs będziemy oferować w formie subskrypcji, którą trzeba będzie regularnie odnawiać aby nie stracić dostępu do materiałów (obecnych lekcji i ich aktualizacji) oraz zamkniętego forum dla uczestników.

Dlatego warto zapisać się na kurs teraz, bo korzystniejszej opcji już nigdy nie będzie!

Wielu uczestnikom udział w kursie opłacają ich pracodawcy. Jeśli potrzebujesz argumentów dla swojego szefa, pobierz ten PDF, który zawiera listę korzyści dla firm.

O kursie…

Dla przypomnienia: ten kurs to prawdziwa petarda 🧨.

  • Udział w nim wzięło ponad 2200 osób.
  • W ramach końcowej ankiety, uczestnicy ocenili kurs na 9.68 na 10!

Nie dziwne, bo przygotowane materiały są najwyższej jakości. Łącznie to już ~80 lekcji, ponad 24 godziny profesjonalnie przygotowanego i zmontowanego materiału wideo. I bardzo dużo praktyki, opisów technik, narzędzi i przydatnych źródeł.

Ale to nie koniec! Uczestnicy kursu mają też dostęp do zamkniętego forum, gdzie stworzyła się największa w Polsce społeczność OSINT-owców. Codziennie dyskutujemy o nowinkach z branży i pomagamy sobie w internetowych śledztwach. Niektórzy uczestnicy twierdzą, że forum to elitarny klub, a materiały szkoleniowe, są tylko bonusem ;-)

Pełną agendę i opinie uczestników znajdziesz na stronie kursu. Do zobaczenia na naszej platformie szkoleniowej! :-)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Bedzie jeszcze jakis kodzik “happy hour” na -10% off, czy nie ma sensu czekać? ;-)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: