11:09
7/7/2022

Przypominamy, że dziś o 23:59 przestajemy przydzielać wieczysty dostęp do naszego Internetowego Kursu OSINT. Od północy kurs będziemy oferować w formie subskrypcji, którą trzeba będzie regularnie odnawiać aby nie stracić dostępu do materiałów (obecnych lekcji i ich aktualizacji) oraz zamkniętego forum dla uczestników.

Dlatego warto zapisać się na kurs teraz, bo korzystniejszej opcji już nigdy nie będzie!

Wielu uczestnikom udział w kursie opłacają ich pracodawcy. Jeśli potrzebujesz argumentów dla swojego szefa, pobierz ten PDF, który zawiera listę korzyści dla firm.

O kursie…

Dla przypomnienia: ten kurs to prawdziwa petarda 🧨.

  • Udział w nim wzięło ponad 2200 osób.
  • W ramach końcowej ankiety, uczestnicy ocenili kurs na 9.68 na 10!

Nie dziwne, bo przygotowane materiały są najwyższej jakości. Łącznie to już ~80 lekcji, ponad 24 godziny profesjonalnie przygotowanego i zmontowanego materiału wideo. I bardzo dużo praktyki, opisów technik, narzędzi i przydatnych źródeł.

Ale to nie koniec! Uczestnicy kursu mają też dostęp do zamkniętego forum, gdzie stworzyła się największa w Polsce społeczność OSINT-owców. Codziennie dyskutujemy o nowinkach z branży i pomagamy sobie w internetowych śledztwach. Niektórzy uczestnicy twierdzą, że forum to elitarny klub, a materiały szkoleniowe, są tylko bonusem ;-)

Pełną agendę i opinie uczestników znajdziesz na stronie kursu. Do zobaczenia na naszej platformie szkoleniowej! :-)

Przeczytaj także:

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Bedzie jeszcze jakis kodzik “happy hour” na -10% off, czy nie ma sensu czekać? ;-)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: